Marcin Miller: wiek. Nie tylko gwiazda disco polo, ale również ojciec i dziadek!

Michał Wójtowicz

Marcin Miller: wiek gwiazdora. To już nie tajemnica! Co więcej, ten król polskiego disco polo nie tylko świętował swoje 53. urodziny, ale też ma za sobą trzy dekady małżeństwa i jest dumnym dziadkiem. Czytaj więcej, aby poznać wszystkie smaczki z życia Marcina!

marcin miller wiek

Oj, jak zleciał ten czas! Marcin Miller, ikona disco polo, właśnie obchodził swoje 53. urodziny. Ale czy to wszystko, co wiemy o tej postaci? O nie! Zapraszamy do czytania i poznawania prawdziwej twarzy Marcina Millera, której wiek tylko dodaje uroku!

Kto to jest Marcin Miller?

Nazywany przez wielu „królem polskiego disco polo”, Marcin Miller to prawdziwy fenomen na naszej scenie muzycznej. Urodzony w Prostkach, 27 maja 1970 roku, wokalista zespołu Boys od lat zaskakuje swoimi hitami, ale też stałością w życiu osobistym.

Małżeństwo i rodzina, czyli prywatna strona Marcina

Marcin Miller i Anna to duet, który trzyma się razem od 18 sierpnia 1990 roku! Tak, dokładnie – to już 33 lata małżeństwa. I to nie byle jakiego, bo urodziło się z niego dwóch synów: Alan i Adrian. Co więcej, Marcin jest teraz dumny dziadkiem Michała!

Kariera pełna hitów

Jeżeli myślisz o disco polo, myślisz o Boys. A za tym stoi Marcin Miller. Zespół znany jest z hitów, które na pewno kojarzysz, jak „Szalona” czy „Wolność”. Utwory te królują na różnych listach przebojów i imprezach.

Dzieciństwo i początki muzyczne

Mimo że teraz bryluje na scenie disco polo, Marcin Miller ma też swoje korzenie. Urodził się w niewielkiej miejscowości Prostki, gdzie już od dziecka miał styczność z muzyką. Można powiedzieć, że był to początek jego długiej i bogatej kariery.

Perłowa rocznica i dumna rodzina

W 2020 roku Marcin i Anna świętowali swoją perłową rocznicę ślubu. To duży kamień milowy, zwłaszcza że Marcin jest osobą publiczną i wiele par na scenie nie wytrzymuje próby czasu.

Podsumowanie

Marcin Miller to nie tylko ikona disco polo, ale i postać pełna ciekawostek. Teraz, w wieku 53 lat, stanowi niewątpliwy dowód na to, że wiek to tylko liczba, a prawdziwa gwiazda błyszczy przez całe życie!

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Boys- Niech żyje wolność i swoboda – (Festiwal Weselnych Przebojów Mrągowo 2023)” via YouTube.com – MarcinMillerBOYSZobacz także:
Archiwum: wrzesień 2023

Popularne wpisy: