Wróżbita Maciej — czy ma żonę? Słynny celebryta ujawnia swój swój związek!

Aleksandra Nabierzyńska

Wróżbita Maciej — czy ma żonę to kwestia, która elektryzuje wiele osób. Nie da się ukryć, że życie prywatne celebrytów to coś, co najbardziej interesuje fanów. Zwłaszcza jeśli mowa o tak kontrowersyjnej postaci!

Wróżbita Maciej — czy ma żonę

Kwestia tego, czy wróżbita Maciej ma żonę powracała przez lata jak bumerang. Dopytywali o to zarówno zwolennicy celebryty, jak i jego przeciwnicy. Wiele magazynów plotkarskich przeprowadzało własne śledztwa i poszukiwało partnerki wróżbity. Pan Maciej był jednak bardzo skryty i chronił swoją prywatność. Ostatnio jednak na jaw wypłynęły nowe fakty, dotyczące relacji, w której jest wróżbita Maciej! Jeśli interesuje cię, z kim w związku jest Maciej Skrzątek, najsłynniejszy wróżbita w Polsce, zapraszamy do lektury.

Wróżbita Maciej — czy ma żonę? Sprawdzone informacje!

Kwestia tego, czy wróżbita Maciej ma żonę, interesuje opinię publiczną już od lat. Ostatnio celebryta dokonał coming outu i przyznał, że jest gejem. Wróżbita Maciej Skrzątek opowiedział w szczegółowym wywiadzie o relacji łączącej go z partnerem. Okazało się, że panowie są razem już od 20 lat! Możemy sobie tylko wyobrażać, jak trudno było ukrywać tę miłość przez tyle lat. Z drugiej strony wiele osób wciąż nie ma odwagi przyznać się do swojej orientacji. Dzięki takim wyznaniom, z pewnością jest to łatwiejsze. Zatem odpowiedź na pytanie: wróżbita Maciej — czy ma żonę jest przecząca, ale najsłynniejszy polski wróżbita od lat jest w szczęśliwym związku partnerskim.

Najsłynniejszy polski wróżbita

Wiele osób z pewnością ucieszy wiadomość, że Maciej Skrzątek jest w szczęśliwym związku. Panowie nawet planują ślub, a przynajmniej chcą sformalizować swój związek. Jak podkreśla celebryta, bardzo ważne jest dla niego uregulowanie kwestii notarialnych czy medycznych. Nie bez znaczenia są także sprawy spadkowe. Warto dodać, że partner wróżbity pomaga mu także w pracy, porządkując niektóre z jego spraw. Panowie tworzą zatem idealny duet nie tylko w domu, ale także w pracy.

Wróżbita Maciej wprawdzie nie ma żony, ale jest w bardzo szczęśliwej relacji ze swoim partnerem Tomkiem. Pozostaje nam jedynie życzyć obu panom dalszego szczęścia na wspólnej drodze!

Fot. Główne: Zrzut ekranu z YouTube „MOC MAGII: Wróżbita Maciej Skrzątek cz. 1” (Astra TV)Zobacz także:
Archiwum: grudzień 2022

Popularne wpisy: