Tamara Gonzalez Perea – wykształcenie. Czy jest zgodne z jej profesją?

Michał Wójtowicz

Co wiemy o edukacji Tamary Gonzalez Perei? Wykształcenie influencerki oraz byłej gospodyni programu śniadaniowego jest bardzo interesujące. Mało kto mógł się tego spodziewać – czytaj więcej!

tamara gonzalez perea wykształcenie

Tamara Gonzalez Perea – wykształcenie

Jakie jest wykształcenie Tamary Gonzalez Perei? Wiemy, że uczyła się w Gimnazjum nr 16 oraz XIII Liceum, które działały w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Szczecinie. Wprawdzie rozpoczęła studia na kierunku architektura wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, lecz ostatecznie nie ukończyła tego kierunku. Później podjęła studia psychologiczne, co wydaje się idealnie wpisywać w obecną rolę mentorki.

Początki kariery Tamary Gonzalez Perei

Wypromowana jako Macademian Girl, Tamara Gonzalez Perea szybko zdobyła popularność dzięki swojemu blogowi o modzie. Stała się jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła między innymi program „Pytanie na śniadanie”. Po zakończeniu swojej przygody ze śniadaniówką wycofała się z pierwszej linii mediów.

Nowa ścieżka kariery Tamary Gonzalez Perei

Czym obecnie zajmuje się Tamara Gonzalez Perea? Wykształcenie, które zdobyła, zdaje się wykorzystywać w swojej nowej roli. Przeszła od gwiazdy telewizji i blogerki mody do trenerki i mentorki dla kobiet, które chcą odkryć w sobie „prawdziwą boginię”. Prowadzi warsztaty, podczas których organizuje kobiece kręgi – unikalne ceremonie z elementami uzdrawiania dźwiękiem.

Fot. główna: Fashion Post via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: