Georgina Rodriguez – wykształcenie pięknej celebrytki

Michał Wójtowicz

Wykształcenie Georginy Rodriguez może wprawić w zdumienie. Ta piękna hiszpańska modelka, życiowa partnera Cristiano Ronaldo wcale nie uczęszczała do żadnej artystycznej szkoły. Sprawdź, jak wyglądała jej edukacja.

Wykształcenie Georginy Rodriguez

Georgina Rodriguez ukończyła prywatną szkołę biznesu w Hiszpanii. Przez dwa lata uczęszczała do Centro de Estudios Financieros (2017-2019). Choć Rodriguez uczyła się ekonomii, wybrała show-biznes. Jest modelką i influencerką, która zdobyła rzeszę wiernych fanów. 

W dzieciństwie Rodriguez uczyła się baletu. Z łatwością zdawała kolejne egzaminy. Taniec był jej wielką pasją. Drugą stała się moda.

Georgina Rodriguez  – wykształcenie ma mniejsze znaczenie

Czy wykształcenie Georginy Rodriguez przydało jej się w robieniu kariery? Wydaje się, że niespecjalnie. Celebrytka może bowiem liczyć na swoje inne atuty, przede wszystkim nietuzinkową urodę. To, że jest ukochaną znanego i uwielbianego piłkarza, co już wystarczyło, by uplasować się na wysokiej pozycji wśród sław tego świata.

Dziś jako celebrytka publikuje mnóstwo zdjęć ze swego luksusowego życia. Jej fanów zapewne ucieszy wiadomość, że Netflix proponuje serial dokumentalny o losach Georginy.Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: