Marcin Hakiel – wykształcenie byłego męża Cichopek

Michał Wójtowicz

W jakich szkołach uczył się Marcin Hakiel? Wykształcenie byłego małżonka Katarzyny Cichopek może zaskoczyć fanów tancerza. Co ciekawe, Hakiel nie ukończył studiów związanych z tańcem i choreografią. Jaki jest jego wyuczony zawód? Czytaj!

marcin hakiel

Marcin Hakiel – wykształcenie, szkoły

Gdzie zdobywał wykształcenie Marcin Hakiel? Znany jako tancerz i mąż gwiazdy, Katarzyny Cichopek, ukończył studia na kierunku finanse i bankowość w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Gdańsku. Dyplom uzyskał w 2008 roku. Oznacza to, że w czasie występów w pamiętnym programie rozrywkowym „Taniec z Gwiazdami” był jeszcze studentem. Przypomnijmy, w 2005 roku Hakiel wytańczył z Cichopek kryształową kulę.

Czego jeszcze uczył się Marcin Hakiel? Wykształcenie zdobywał także na uczelni w Helsinkach. Tam również wybrał kierunek finanse i bankowość. Wielokrotnie podkreślał, że interesują go analizy giełdowe. Hakiel planował związać przyszłość z branżą finansów. Poniekąd mu się to udało.

Marcin Hakiel – wykształcenie się przydało

Mówi się, że Hakiel stał się popularny dzięki związkowi z Katarzyną Cichopek. Po wygranej w tanecznym konkursie zajął się tańcem i choreografią. Wkrótce otworzył szkołę tańca. Własny biznes z całą pewnością wymaga umiejętności zarządzania finansami, co zapewne w małym palcu ma Marcin Hakiel. Wykształcenie przydało się, a do ulubionych tematów giełdowych będzie jeszcze czas powrócić. 

Marcin Hakiel jest właścicielem kilku filii szkoły tańca „Hakiel Akademia Tańca”. Wartość każdej z nich szacuje się na nieco ponad 3 mln złotych.

Fot. główna: Serecki via Wikipedia, CC BY-SA 4.0



Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: