Ryszard Terlecki – pierwsza żona. Z kim jest teraz?

Aleksandra Nabierzyńska

Ryszard Terlecki – pierwsza żona ma z nim trójkę dzieci. Wyjawiamy, kto był młodzieńczą miłością polityka oraz z kim jest obecnie!

ryszard terlecki pierwsza żona

Ryszard Terlecki – pierwsza żona, z którą ma trójkę dzieci, nie jest nam znana z imienia. Obecna małżonka jest emerytowanym dyrektorem liceum w Krakowie. Niewiele osób wie, że jego młodzieńczą miłością była Kora! Przeczytaj więcej o ich romansie!

Ryszard Terlecki – młodzieńcza miłość znanego polityka to Kora!

Niewiele osób wie, że Ryszard Terlecki, dziś znany polityk partii rządzącej, kiedyś był hipisem i partnerem Olgi, przyszłej gwiazdy rocka znanej jako Kora. Poznał ją, gdy miał 19 lat, ona była dwa lata młodsza. Spodobała mu się od razu, kiedy ją zobaczył. 

„Szczupła, śliczna dziewczyna, ciemne długie włosy splecione w dziwne warkoczyki. Przyszła w kolorowej sukience, na szyi miała dużo różnych korali, na rękach błyskotki i bransolety. Prawdziwa hipiska”. – wspomina Ryszard Terlecki. Była bardzo ważną osobą w jego życiu.

Pochodzili z różnych rodzin, on z domu z tradycjami, ona wychowała się w domu dziecka. Jednak w momencie, w którym się poznali, wyznawali podobne wartości. Obydwoje byli hipisami i buntowali się przeciwko otaczającej ich rzeczywistości. Uwielbiali wspólnie spędzać czas i dobrze razem się bawili. Jeździli po Polsce autostopem, z braku pieniędzy nocowali pod gołym niebem lub na klatkach schodowych. Niestety z czasem ich wielkie uczucie wygasło i para się rozstała. 

Jakie relacje mieli po rozstaniu? Ryszard Terlecki wspomina, że kiedy Kora była już w związkach z innymi mężczyznami kilka razy się spotkali. Nawet gdy sam był już z kimś innym, to wciąż myślał o niej z czułością. 

Ryszard Terlecki – małżeństwa

Niewiele wiadomo na temat życia prywatnego Ryszarda Terleckiego. Ryszard był dwukrotnie żonaty. Z pierwszą żoną ma troje dzieci, które obecnie są dorosłe. Niestety ten związek nie przetrwał. Para się rozwiodła, a polityk ożenił się ponownie. Druga małżonka Ryszarda jest emerytowanym dyrektorem liceum w Krakowie.

Fot. główne: Silar via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: