Remigiusz Rączka – wykształcenie. Czy ma związek z kulinarną pasją?

Michał Wójtowicz

Znasz Remigiusza Rączkę? Wykształcenie to kwestia, która budzi ciekawość fanów tego znakomitego kucharza. W artykule wyjaśniamy, jakie tajemnice kryje jego edukacja. Właśnie teraz mamy dla ciebie gorące nowości dotyczące śląskiego mistrza kuchni!

remigiusz rączka wykształcenie

Remigiusz Rączka – wykształcenie kulinarnego geniusza

Jakie jest wykształcenie Remigiusza Rączki? Nasza gwiazda kuchni to absolwent technikum hotelarskiego, ale nie zatrzymał się na tym etapie. Poszedł dalej, rozwijając swoje umiejętności na studiach na tym samym kierunku. Studiował obsługę ruchu turystycznego w Wyższej Szkole Hotelarstwa i Turystyki w Częstochowie oraz turystykę i rekreację w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej (Akademia Górnośląska).

Kim jest Remigiusz Rączka, smakosz z pasją?

Kucharz, który od lat króluje na Śląsku! Remigiusz Rączka, obdarzony nie tylko talentem, ale i pasją do gotowania. Jego niepowtarzalne dania możemy podziwiać w programach TVP3 Katowice „Rączka gotuje” i „Zasmakuj w Sienkiewiczu”. Jego sympatyczna twarz to synonim doskonałych smaków i śląskiej gościnności.

Rączka jest także gwiazdą radia. W każdą środę prowadzi audycję „Rączka godo i gotuje” w Polskim Radiu Katowice. Swim talentem dzieli nie tylko na falach radiowych, ale i na łamach „Dziennika Zachodniego”, największej śląskiej gazety, z którą współpracuje.

Jednak nie tylko kuchnia jest jego domeną. Remigiusz jest także znany z umiejętności gawędzenia, zwłaszcza w pięknej, czystej gwarze śląskiej. Dwukrotnie zdobył tytuł laureata w Konkursie Gawędziarzy w Teatrze Ziemi Rybnickiej. Jak sam przyznaje, mieszka na wsi i ceni sobie bliskość śląskich tradycji, które stara się promować, również za pomocą kuchni.

Jest prawdziwym ambasadorem Śląska, jego kultury, tradycji, a przede wszystkim – kuchni. Remigiusz Rączka to twarz, którą po prostu musisz znać!

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Rączka gotuje: śląska kopa i kurczak faszerowany wątróbką” via YouTube.com – Rączka GotujeZobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: