Bartosz Żukowski – wykształcenie. Czy serialowy Walduś ma dyplom aktora?

Aleksandra Nabierzyńska

Jaką uczelnię ukończył Bartosz Żukowski? Wykształcenie to temat, którym fani często są zaintrygowani. Jakie tajemnice kryją się za edukacyjnymi decyzjami odtwórcy roli Waldusia Kiepskiego? Sprawdź, czy ma wyższe wykształcenie!

bartosz żukowski wykształcenie

Bartosz Żukowski – wykształcenie i droga edukacyjna

Co wiemy o Bartoszu Żukowskim? Wykształcenie popularnego aktora to temat, który interesuje wielu. Czy serialowy syn Ferdka Kiepskiego może pochwalić się ukończeniem szkoły teatralnej?

Wykształcenie Bartosza Żukowskiego wiąże się z jego pasją i wykonywanym zawodem. Okazuje się bowiem, że jest absolwentem Studia Teatralnego przy Teatrze Ochoty. Rozpoczął również studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej, które jednak nie zostały przez niego ukończone. Bartosz Żukowski był również studentem prawa w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie. Jednak jak wiadomo, zdecydował się związać swoją przyszłość z aktorstwem. 

Bartosz Żukowski – co o nim wiadomo?

Bartosz Żukowski urodził się w Warszawie, ale swoje dzieciństwo spędził w malowniczym Miastkowie Kościelnym. Wrócił jednak do stolicy na studia.

Wykształcenie Bartosza Żukowskiego bardzo wpłynęło na jego karierę. Mimo dość obszernego portfolio najbardziej rozpoznawalny jest jednak za sprawą roli w  „Świecie według Kiepskich”. Kreacja Waldusia Kiepskiego, choć przyniosła mu popularność, nieraz przysporzyła mu problemów, kiedy na ulicach miast fani serialu nazywali go „Cycu”. Niemniej jednak, za tym publicznym wizerunkiem Bartosza Żukowskiego kryje się także ojciec. Ma córkę Polę, którą bardzo kocha. Jego życie prywatne jest pełne zawirowań, co bywa szeroko komentowane w mediach.

Żukowski to zdecydowanie jedna z najbardziej fascynujących postaci polskiego show-biznesu. Z jednej strony wykształcony i ambitny człowiek, z drugiej strony pełen pasji aktor, którego życie jest pełne nie tylko sukcesów, ale także trudnych wyzwań.

Fot. główna: Fryta 73 via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: