Krzysztof Ibisz – wykształcenie lubianego dziennikarza

Kaja Nowacka

Jakie szkoły ukończył Krzysztof Ibisz? Wykształcenie zdobywał w Warszawie i Łodzi. Sprawdzamy, co studiował i z jakim zawodem wiązał swoją przyszłość. Dowiedz się więcej o życiu Krzysztofa Ibisza, prezentera, o którym wciąż się mówi!

krzysztof ibisz wykształcenie

Krzysztof Ibisz – wykształcenie, ukończone szkoły

Krzysztof Ibisz urodził się w Warszawie i tam ukończył szkołę średnią. Uczęszczał do LIII Liceum Ogólnokształcącego Stowarzyszenia PAX pw. św. Augustyna. Na studia wybrał się jednak do Łodzi. Co chciał studiować Krzysztof Ibisz? Wykształcenie wyższe zdobywał na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi. Prezenter zdecydował się zostać aktorem. Studia ukończył w roku 1988. Na tym jednak nie zakończył edukacji. Dekadę później został absolwentem studiów podyplomowych (1998 rok). Tym razem wybrał naukę w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

Ibisz pragnął związać się z mediami. Początkowo pracował jako reporter i prezenter, a także prowadzący w różnego rodzaju programach telewizyjnych. Swoje wykształcenie Krzysztof Ibisz wykorzystał w praktyce, najlepiej jak umiał, stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiej telewizji.

Wykształcenie Krzysztofa Ibisza a dalsza kariera

W 1987 Krzysztof Ibisz debiutował na scenie teatru. Przez kilka kolejnych lat pozostał aktywnym aktorem teatralnym. W latach 90. Ibisz pracował dla Telewizji Polskiej jako prowadzący popularne programy młodzieżowe i rozrywkowe. Wykształcenie Krzysztofa Ibisza przydało się także w kolejnych latach rozkwitu kariery. Dziennikarz został autorem i producentem teleturnieju, prowadzącym koncerty, konkursy, audycje. Ibisz wydał dwie książki i na stałe zadomowił się w telewizji.

Jego fani mogli go oglądać w programach stacji Polsat, TVN, TV4, Polsat Café. Krzysztof Ibisz to postać znana z niezwykłej charyzmy i profesjonalizmu. 

Fot. główna: Izabela Grzybowska via Wikipedia, CC BY-SA 3.0Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: