Karolina Szymczak – wykształcenie młodej małżonki Adamczyka

Aleksandra Nabierzyńska

Karolina Szymczak znana jest jako żona Piotra Adamczyka, lubianego polskiego aktora, ale także jako gwiazda kina podbijająca Hollywood. Jaką szkołę skończyła Karolina Szymczak? Wykształcenie stało się powodem do dumy. Oceń sam!

Karolina Szymczak – wykształcenie a zawód

Karolina Szymczak urodziła się w 1991 roku. Kilka lat temu związała się z polskim aktorem Piotrem Adamczykiem. Zajmuje się aktorstwem, modelingiem, jest twarzą wielu rozpoznawalnych marek (Dalia, Wacoal, Bestform). Młoda artystka robi karierę w wielkich miastach całego świata – Nowym Jorku, Los Angeles, Mediolanie, Paryżu, Barcelonie. W wieku 23 lat zagrała w słynnej produkcji „Herkules”. Jakie szkoły skończyła Karolina Szymczak? Wykształcenie zdobywała na uczelniach we Wrocławiu, ale również poza granicami kraju.

Karolina uzyskała tytuł magistra na Wydziale Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Największym powodem do radości było obronienie tytułu w języku angielskim. Aktorka ukończyła również Szkołę AFT Leadership Coaching School. Po ukończeniu tych szkół Szymczak studiowała również na Wydziale Psychologii na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Sama wspomina dość często, że ukończyła również amerykańską szkołę aktorską. 

Karolina Szymczak – wykształcenie odgrywa ważną rolę

Wykształcenie ma ogromne znaczenie dla Karoliny, dlatego wciąż się uczy i dopisuje do swojego CV kolejne ukończone uczelnie. Mimo tego swoją przyszłość związała z filmem. Od pewnego czasu wraz ze swoim mężem próbuje podbić Hollywood. W wywiadach żali się, że w Polsce nie mogła rozwinąć skrzydeł tak, jakby chciała. Ubolewa, że jest wciąż postrzegana przez pryzmat znanego męża, choć sama jest bardzo uzdolniona i wszechstronnie wykształcona.Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: