Pique – majątek. Jak wyglądają finanse celebryty?

Michał Wójtowicz

Pique – majątek to temat, który od pewnego czasu budzi zainteresowanie mediów. Skąd pochodzi fortuna zawodowego piłkarza i jak jest dzielona po rozstaniu z Shakirą? Sprawdźmy to dokładnie!

pique majątek

Skąd pochodzi majątek Pique?

Majątek Pique zaskakuje swoją wielkością. Przez wiele lat związku z Shakirą Pique gromadził majątek, inwestując przede wszystkim w nieruchomości i różne przedsięwzięcia biznesowe. W 2012 roku para zakupiła dom w prestiżowej dzielnicy Esplugues de Llobregat za ok. 4,5 miliona euro, a trzy lata później nabyła willę nieopodal Camp Nous za kolejne 5 milionów. Do ich majątku złożyły się także udziały w różnych przedsięwzięciach i aktywności związane z show-biznesem.

Jak duży jest majątek Pique?

Jeśli znasz Pique, majątek zrobi na tobie wrażenie! Portal Eltiempo szacuje, że celebryta do podziału ma do dyspozycji nawet ok. 700 milionów euro. Jest to wynik zarówno udanych inwestycji, jak i umiejętnego zarządzania środkami. Niewątpliwie wpływ na jego stan mają również dochody z kontraktów reklamowych i udziałów w innych przedsięwzięciach.

Z czego znany jest Pique?

Majątek Pique to nie jedyna rzecz, która przyciąga uwagę. Celebryta jest powszechnie znany ze swojej kariery piłkarskiej, ale również ze związku ze słynną piosenkarką Shakirą. Ich relacja, chociaż obecnie dobiega końca, przez wiele lat była jednym z najczęściej komentowanych tematów w mediach. Pique, poza grą na boisku, jest też twarzą wielu produktów i kampanii reklamowych.

Majątek Pique to temat, który przyciąga uwagę. Ten piłkarz i celebryta z pewnością wie, jak inwestować, aby pomnażać swój majątek!

Fot. główna: Doha Stadium Plus Qatar (PRO) via Wikipedia, CC BY 2.0Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: