Pamela Stone: Piękna, uzdolniona i na fali!

Michał Wójtowicz

Pamela Stone to gwiazda, której nie można przegapić! Z Polskimi korzeniami, ale rosnącą popularnością w USA, ta porywająca artystka disco polo jest oczkiem w głowie fanów i mediów. Odkryj jej życie, karierę i sekrety, które sprawiają, że błyszczy jak żadna inna.

Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o Pameli Stone, to już najwyższy czas nadrobić zaległości. Ta polska gwiazda disco polo robi furorę na obu stronach Atlantyku. A kiedy już usłyszycie jej przeboje i zobaczycie zdjęcia, zrozumiecie dlaczego.

Tajemnica Urody Pamele Stone

Nie da się ukryć — Pamela Stone to istne zjawisko. Odpowiedzialne za to jest nie tylko jej muzyczne umiejętności, ale również olśniewająca uroda. Na Instagramie gwiazdy można znaleźć zdjęcia w bikini, które wskazują na to, że ćwiczenia i zdrowa dieta to jej sprzymierzeńcy.

Współpraca z Vivat robi furorę

Jej kariera nabrała tempa po udanej współpracy z zespołem Vivat. Hity „Zostań na dłużej” i „Przepraszam za miłość” zdobyły uznanie fanów i są dowodem na muzyczną chemię pomiędzy Pamelą a zespołem.

Floryda — dom i twórcza przestrzeń

Pamela Stone mieszka na Florydzie, ale Polska ciągle jest jej bliska. Artystka często wraca na polską scenę, by dać koncerty i spotkać się z oddanymi fanami.

Nowy singiel „Away” i współpraca międzynarodowa

Jej najnowszy anglojęzyczny singiel „Away” powstał w trakcie obozu kompozytorskiego i jest kolejnym krokiem w jej międzynarodowej karierze. Nie tylko zdobywa nowych fanów, ale również zwraca uwagę takich sław jak Anna Lewandowska.

Kto stoi za pseudonimem?

Właściwe imię i nazwisko artystki to Pamela Kurpiewski. Urodziła się i wychowała w USA, ale jej rodzice pochodzą z Polski. Jej ojciec z Łomży, a matka z Jarosławia, co dodaje jej muzyce autentycznego, polskiego smaku.

Ciekawostki o Pameli Stone

  • Współpracowała z Reece Pullingerem przy swoim najnowszym singlu „Away”.
  • Ma w swoim dorobku utwory jak „Nie jesteś wyspą” i „Miłość nie jest prosta”.
  • Jest częstym tematem komplementów od znanych postaci, w tym Anny Lewandowskiej.

Nie można przejść obok tej artystki obojętnie. Pamela Stone to ikona, która jeszcze długo będzie brzmieć w uszach fanów i porywać ich serca. Nie przegapcie tej gwiazdy, bo jej rosnąca kariera to dopiero początek!

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Vivat & Pamela Stone – Zostań na dłużej (Oficjalny Teledysk) Disco Polo 2021” via YouTube.com – Disco Polo LajfZobacz także:
Archiwum: sierpień 2023

Popularne wpisy: