Olga Nitkowska Brejnak: Od studia tańca do macierzyństwa!

Michał Wójtowicz

Olga Nitkowska Brejnak to nazwisko, które kojarzy się z najjaśniejszymi gwiazdami disco polo. Nie tylko zatańczyła swoją drogę do sławy, ale teraz tańczy z radości, będąc świeżo upieczoną mamą. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tej fascynującej osobie.

olga nitkowska brejnak

Początki kariery

Olga Nitkowska Brejnak nie jest przypadkową postacią na scenie disco polo. Jest założycielem i głównym trenerem Studio Tańca Swag. Tu uczy zarówno dzieci, jak i dorosłych — z pasją i oddaniem.

Czy możemy ją znać z TV?

No ba! Olga to prawdziwa telewizyjna twarz. Jej choreografie można było zobaczyć w programach takich jak „Mam talent”, „Got to dance – Tylko taniec”, czy „Gala Viva Najpiękniejsi”.

Zaangażowanie w muzyce disco polo

Jeszcze myślicie, że to mało? Grupa Temptation Olgi wzięła udział w ponad 90 teledyskach disco polo i dance! Jest to prawdziwa królowa tego gatunku.

Życie prywatne Olgi

Gwiazda disco polo podzieliła się swoją cudowną nowiną z ponad 17,5 tysiącami obserwujących ją fanów na mediach społecznościowych. W dniu swoich 35 urodzin wydała na świat córkę, co jest dla niej najlepszym prezentem, jaki mogła otrzymać.

Ciekawostki o Oldze

  • Olga próbowała swoich sił w programie „You Can Dance.”
  • Jest charyzmatyczną i utalentowaną osobą według Augustina Egurroli.
  • Wzięła udział w programie X Factor.

Olga Nitkowska Brejnak to gwiazda, która robi furorę nie tylko na scenie disco polo, ale i w życiu osobistym. Z jej pasją do tańca i nową rolą jako mama, Olga jest osobą, którą warto obserwować. Jej sława wciąż rośnie, a jej życie jest pełne kolorów i radości. Nie możemy się doczekać, co przyniesie przyszłość dla tej niesamowitej kobiety!

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Studio Tańca Swag Olga Nitkowska-Brejnak” via YouTube.com – Studio Tańca Swag Olga Nitkowska – BrejnakZobacz także:
Archiwum: wrzesień 2023

Popularne wpisy: