Kuba Wojewódzki – samochód! Najnowszy dziennikarza nabytek jest wyjątkowy

Michał Wójtowicz

O samochodach Kuby Wojewódzkiego można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że giną w miejskiej dżungli. Znamy szczegóły najnowszego nabytku głośnego showmana, który świętuje okrągłe urodziny! Zaskoczeni? To dopiero początek!

kuba wojewódzki samochód

W przypadku celebryty z zamiłowaniem do motoryzacji, jakim jest Kuba Wojewódzki, samochód to coś więcej niż tylko środek transportu. To wyraz osobowości, pasji i stylu bycia. Niedawno media obiegła informacja, że w garażu dziennikarza znalazł się nowy model, który naprawdę rzuca się w oczy – nie tylko ze względu na spersonalizowaną tablicę rejestracyjną.

Kuba Wojewódzki – samochód. Czy nowe auto spełni oczekiwania gwiazdy?

Jaki jest nowy samochód Kuby Wojewódzkiego, który sprezentował sobie na 60. urodziny? To najnowsze Lamborghini Urus Performante! Ta zielona bestia na czterech kołach, z czarnymi pasami i błyszczącymi zaciskami kryjącymi się za ogromnymi kołami, to prawdziwy unikat na drogach. Kuba wybrał ten model na swoje okrągłe urodziny, a samochód zdobią charakterystyczne tablice rejestracyjne.

Nie tylko samochodami żyje Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki to figura nie do przegapienia na polskiej scenie medialnej. Znany z ognistego temperamentu, ostrych dowcipów i zamiłowania do szybkich samochodów, stale podbija serca widzów swoim niepowtarzalnym stylem. Jego samochodowy dorobek jest równie imponujący co jego kariera.

Ale Kuba to nie tylko samochody. Dziennikarz jest przede wszystkim tytanem pracy, ciężkiego wysiłku i wytrwałości w dążeniu do celu. Z każdym rokiem Kuba udowadnia, że wiek to tylko liczba – a jego energia, pasja i zamiłowanie do życia są niezmienne.

Na koniec warto wspomnieć, że Lamborghini Urus Performante, które trafiło do garażu Kuby, może przerazić niektórych swoją mocą – aż 666 KM! Czy to kolejny dowód na to, że Kuba jest nie do zatrzymania? Cóż, to pytanie pozostawiamy do waszej oceny. Jedno jest pewne: Kuba Wojewódzki i samochody to nierozerwalna para, która nadal zaskakuje i fascynuje.

Fot. główna: Sławek via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: sierpień 2023

Popularne wpisy: