Czy Kuba Wojewódzki ma dzieci? Sprawdź!

Aleksandra Nabierzyńska

Wielu fanów wciąż zadaje sobie pytanie, czy Kuba Wojewódzki ma dzieci? Dziennikarz już kilka razy nabierał opinię publiczną w sprawie statusu swojego związku i posiadania potomstwa. Sprawdź, jak jest naprawdę!

Czy Kuba Wojewódzki ma dzieci

Kuba Wojewódzki to kontrowersyjny dziennikarz, który niedawno obchodził 59 urodziny. Od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów telewizyjnych i słuchaczy. Kwestia tego, czy Kuba Wojewódzki ma dzieci, elektryzuje opinię publiczną. Nic dziwnego, dziennikarz sam podgrzewa atmosferę, co jakiś czas rzucając w mediach społecznościowych mylne tropy. Jeśli jednak chodzi o szczegóły prywatnego życia, celebryta jest raczej skryty. Pomimo że lubi szokować, pewne fakty zachowuje dla siebie. Tak właśnie wygląda sytuacja, jeśli chodzi o kwestię, czy Kuba Wojewódzki ma dzieci. Jeśli jednak ciekawi cię ten temat, udało się nam ustalić kilka faktów. Zapraszamy do lektury!

Czy Kuba Wojewódzki ma dzieci?

Kuba Wojewódzki już kilka razy szokował i prowokował publiczność, która domaga się odpowiedzi na pytanie, czy dziennikarz ma dzieci. Do tej pory jednak wszystko okazywało się plotką i zgrywą ze strony gwiazdora. Ostatnio jednak Kuba Wojewódzki pojawił się w studiu z wózkiem! Ta informacja rozgrzała zarówno jego zwolenników, jak i przeciwników. Wobec takiej nowiny trudno przejść obojętnie. Co więcej, w programie „Dzień dobry TVN”, Kuba Wojewódzki ogłosił, że wraz ze swoją dziewczyną spodziewa się dziecka. Wyznanie to zelektryzowało opinię publiczną, a portale plotkarskie nie przestawały drążyć i podsycać atmosfery. Dziennikarz i osoby z jego bliskiego środowiska także podgrzewały atmosferę. Małgorzata Rozenek zasugerowała nawet, że dziecko Kuby Wojewódzkiego jest już na świecie! Jednak czy to nie kolejna kpina gwiazdora?

Kuba Wojewódzki – dziennikarz, felietonista i showman

Kuba Wojewódzki to polski dziennikarz, publicysta, felietonista, a także satyryk. Przy tym wszystkim jest także celebrytą i showmanem, który od lat prowadzi własny format w telewizji „Kuba Wojewódzki”. Pierwszy odcinek tego uwielbianego przez widzów talk-show wyemitowany został już 20 lat temu, w 2002 roku!

Z tego, co udało się nam ustalić, Kuba Wojewódzki nie ma dziecka. Jednak biorąc pod uwagę zachowanie dziennikarza, trudno mieć co do tego 100% pewność. Być może jednak Kuba, zatwardziały kawaler, jednak marzy o dzieciach, skoro ten temat tak często pojawia się u niego? A może to jedynie zabawa i prowokacje, z których dziennikarz jest znany od lat.

Fot. Główne: Zrzut ekranu z YouTube „Edyta Zając wyznała Wojewódzkiemu swoją słodką tajemnicę 🤫🍬 #KubaWojewódzki” (tvnpl)Zobacz także:
Archiwum: grudzień 2022

Popularne wpisy: