Kuba Wojewódzki – rodzeństwo. Historia rodziny gwiazdy TVN odkryta!

Michał Wójtowicz

Rodzeństwo Kuby Wojewódzkiego to temat, który nie był do tej pory często poruszany w mediach. Dlatego kwestia budzi tak duże zainteresowanie opinii publicznej. Tym bardziej że showman jest bardzo oszczędny w dzieleniu się informacjami o swoim życiu rodzinnym.

kuba wojewódzki rodzeństwo

Kuba Wojewódzki, sztandarowa postać TVN-u i jedno z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk w polskiej telewizji, niejednokrotnie zaskakuje swoimi wypowiedziami. Skupiamy się przede wszystkim na jego karierze, ale co z rodzeństwem Kuby Wojewódzkiego? Akurat w tej sprawie gwiazdor jest bardzo oszczędny w słowach.

Kuba Wojewódzki – rodzeństwo. Czy dziennikarz jest jedynakiem?

Dziennikarz to osoba publiczna, ale czy znamy rodzeństwo Kuby Wojewódzkiego? Okazuje się, że król polskiego show-biznesu ma starszego brata Tomasza i dwie siostry, Dorotę oraz Elżbietę. Co ciekawe, jeden z wywiadów prasowych przyniósł informację, że brat Kuby, Tomasz, ma również syna o imieniu Kuba! 

To na pewno warte podkreślenia – rodzeństwo Kuby Wojewódzkiego jest równie interesujące jak sam Kuba!

Kuba Wojewódzki – jak został królem TVN?

Zanim Kuba Wojewódzki został królem TVN, jego droga była pełna zakrętów. Zaczynał od humanistycznej klasy w warszawskim XXVII Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Czackiego, próbował też sił na studiach dziennikarskich. Swoją karierę medialną rozpoczął jako dziennikarz muzyczny, ale to dopiero początek!

W 1990 roku Wojewódzki został dyrektorem artystycznym w firmie fonograficznej, by potem objąć stanowisko dyrektora Festiwalu Muzyków Rockowych w Jarocinie. Przez pewien czas pracował jako dyrektor serwisów w portalu Wirtualna Polska. Natomiast w telewizji zaczynał od TVP1, by potem poprzez Polsat, gdzie oceniał popisy wokalne w programie „Idol”, trafić do TVN. I tak w 2002 roku, jego autorski talk-show przeniósł się do TVN, gdzie Kuba zasiadł również w jury „Mam talent!” i „X-Factor”.

Jednak czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co sprawiło, że Kuba zdecydował się na taką karierę? Kim są ludzie, którzy wpłynęli na jego wybory? Jakie tajemnice skrywa jego rodzina? To pytania, które nadal czekają na odpowiedź. Ale nie martwcie się, jesteśmy tutaj, aby je dla was odkryć!

Fot. główna: Sławek via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: sierpień 2023

Popularne wpisy: