Kim jest Donatan dla Cleo? Jaka relacja łączy artystów?

Michał Wójtowicz

Kim jest Donatan dla Cleo? To pytanie, które nurtuje wielu fanów polskiej sceny muzycznej. Choć obaj są znanymi postaciami, ich wspólna historia wciąż skrywa wiele tajemnic. Zanurz się w fascynujący świat relacji tych dwóch artystów!

kim jest donatan dla cleo

Donatan – skandalista czy mistrz produkcji?

Kim jest Donatan dla Cleo i dlaczego jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych muzyków polskiego show-biznesu? W wieku 34 lat, z dziesiątkami hitów na koncie, Donatan ponownie przyciągnął uwagę mediów. Czy można nazwać go najbardziej kontrowersyjnym muzykiem ostatnich lat?

O Donatanie wiadomo sporo, ale nie wszystko. Jego korzenie polsko-rosyjskie sięgają Taganrogu, gdzie spędził część swojego życia. Pomimo swojej medialnej obecności, życie prywatne Donatana pozostaje owiane tajemnicą, zwłaszcza jeśli chodzi o jego partnerkę. Zajmując się produkcją muzyki przez ponad dekadę, współpracował z wieloma uznanymi artystami, ale prawdziwy przełom nadszedł wraz z Cleo.

„My, Słowianie” – przełomowy moment dla Cleo i Donatana

Współpraca Donatana z Cleo zaowocowała niesamowitym sukcesem. „My, Słowianie” to ich wspólny hit wydany w listopadzie 2013 roku, który zyskał ogromną popularność w serwisie YouTube. Zaowocowało to uczestnictwem artystów w Konkursie Piosenki Eurowizji 2014. Choć Cleo nie była nowicjuszką w świecie muzyki, to właśnie znajomość z Donatanem pozwoliła jej osiągnąć nowe szczyty.

Kim jest Donatan dla Cleo?

Kim jest Donatan dla Cleo poza profesjonalną współpracą? Z czasem ich relacja przerodziła się w przyjaźń. Oboje wzajemnie się wspierają, a Donatan niejednokrotnie obdarowywał Cleo niezwykłymi prezentami. Jego hojność bywa nawet zaskakująca – w 2016 roku Cleo otrzymała od producenta busa koncertowego o wartości 400 tysięcy złotych. Cztery lata później piosenkarka otrzymała w prezencie na walentynki nowego Maybacha. W 2022 roku producent muzyczny sprezentował jej natomiast działkę budowlaną w Bukowinie Tatrzańskiej.

Oczywiście Cleo nie pozostała dłużna i z okazji urodzin przyjaciela kupiła mu Mercedesa GLE Coupe. 

Relacja Cleo i Donatana – czy to coś więcej niż przyjaźń?

Kiedy patrzy się na ich wspólną historię, można zastanawiać się, czy za ich przyjaźnią kryje się coś więcej. Częste, hojne prezenty, namiętne występy na scenie i niezwykła chemia między nimi z pewnością budziły plotki. Ale czy naprawdę można powiedzieć, że łączy ich uczucie? Sami zainteresowani twierdzą, że ich relacja opiera się na zaufaniu i współpracy, a nie romansie. Cleo w jednym z wywiadów stwierdziła, że ludzie lubią snuć historie, ale ich przyjaźń jest czysta i nieskomplikowana.

Choć Donatan potrafi zaskakiwać nie tylko swoją muzyką, ale i postępowaniem, jedno jest pewne: jego relacja z Cleo to mieszanka profesjonalizmu, przyjaźni i niespodziewanych momentów, które fascynują fanów.

Fot. główna: Albin Olsson via Wikipedia, CC BY-SA 3.0Zobacz także:
Archiwum: sierpień 2023

Popularne wpisy: