Czy Cleo ma męża – sprawdź, z kim jest związana

Aleksandra Nabierzyńska

Odpowiedź na pytanie, czy Cleo ma męża stanowi nie lada zagadkę. Gwiazda rzadko zdradza szczegóły dotyczące swoich związków, relacji rodzinnych i życia prywatnego. Sprawdź, z kim obecnie związana jest piosenkarka.

czy cleo ma męża

Fani wciąż zachodzą w głowę, czy Cleo ma męża lub partnera na stałe. Artystka, choć udziela się w mediach społecznościowych, niechętnie wtajemnicza fanów w szczegóły swojego życia. Zdecydowanie bardziej preferuje pokazywanie fanom, na czym dokładnie polega jej praca. Takie treści najczęściej można znaleźć na jej profilach. Życie prywatne artystki i to czy pojawiła się w jej życiu ukochana osoba, wciąż pozostaje wielką niewiadomą.

Czy Cleo ma męża – co wiadomo na ten temat?

Jakiś czas temu Cleo podzieliła się zdjęciem z mężczyzną. Podpis pod zdjęciem ewidentnie sugerował, że łączy ich bliska relacja. Zatem, czy Cleo ma męża? Okazuje się, że mężczyzna ze zdjęcia był z artystką przez pewien czas w związku. Tajemniczy architekt o imieniu Artur pracował w firmie artystki, zajmującej się architekturą krajobrazu. Jak się okazało, związek nie przetrwał jednak zbyt długo. Osoby z otoczenia Cleo twierdzą, że było to spowodowane dużą ilością koncertów i brakiem wolnego czasu. Artystka w pełni poświęca się swojej pracy i różnym projektom. Uznała, że to nie jest dobry moment na związek, dlatego postanowiła go zakończyć.

Czy Cleo ma męża? Najnowsze doniesienia

Fani wciąż pragną rozwikłać zagadkę dotyczącą życia uczuciowego swojej idolki. Jednak odgadnięcie, czy Cleo ma męża, lub stałego partnera czy dalej jest singielką, to nie lada wyzwanie. Wokalistka sumiennie broni dostępu do swojej prywatności, a fanom nie zdradza, czy ktoś w jej życiu pojawił się na stałe. Takie wnioski można jedynie wyciągnąć między wierszami z jej wypowiedzi. Ostatnio stwierdziła, że w jej życiu jest czas na miłość. Być może jest to sygnał, że jednak ktoś ważny zagościł się w jej życiu na dłużej.

Joanna Klepko to pochodząca ze Szczecina wokalistka, autorka tekstów, a także projektantka mody. Z wykształcenia jest architektką krajobrazu. Artystka zaczynała swoją przygodę ze śpiewem w chórze gospel Soul Connection. Brała udział w licznych projektach hip-hopowych, występowała gościnnie na płytach artystów takich jak np. Onar. Od roku 2013 współpracuje z Donatanem. Ich wspólny projekt i singiel„My Słowianie” był wielkim sukcesem. Zajęli 14. miejsce w konkursie Eurowizji w 2014 roku. Cleo wydała już trzy solowe albumy.

Fot. główne: Wojciech Pędzich via Wikipedia, CC BY 4.0Zobacz także:
Archiwum: luty 2023

Popularne wpisy: