Ile zarabia Cleo? Wgląd w finanse popularnej piosenkarki!

Kaja Nowacka

Ile zarabia Cleo? To pytanie nurtuje wielu fanów. Jakie ma dochody z koncertów, a jakie z pozostałych działalności? Z jakimi projektami jest związana piosenkarka? Oto co udało nam się dowiedzieć na temat finansów tej znanej artystki.

ile zarabia cleo

Ile zarabia Cleo? Skąd pochodzi jej majątek?

Cleo, jako jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej, czerpie dochody z wielu źródeł. Jednym z głównych jest oczywiście muzyka. W maju 2022 roku zagrała dziewięć koncertów, co przekładało się na prawie 300 tys. zł dochodu. Jednak nie wszystko trafia na jej konto – zaplecze techniczne i zespół również mają swój udział w zarobkach. W 2023 roku stawka gwiazdy zdecydowanie się podniosła. 

Koncerty – główne źródło dochodów?

Chociaż koncerty stanowią znaczący wpływ na to, ile zarabia Cleo, to warto wiedzieć, że za prywatny występ artystki fani muszą wydać około 50 tys. zł, co z pewnością wpływa na stan konta gwiazdy.

Reklamy i stała współpraca z Media Expert

Źródła dochodów Cleo nie kończą się na muzyce. Poza koncertami Cleo zarabia na reklamach oraz tantiemach. Dzięki emitowaniu jej utworów w radiu i telewizji jej konta regularnie zasilane są dodatkowymi kwotami. Na pewno kojarzysz twarz Cleo z reklam jednej z marek sprzętów AGD i RTV. To właśnie te spoty reklamowe zapoczątkowały długoterminową współpracę piosenkarki z siecią sklepów. Ale ile zarabia Cleo za takie angaże? Choć dokładne kwoty są tajemnicą, wiemy, że reklamy z udziałem gwiazd są bardzo dochodowe.

„The Voice Kids”

Kolejnym źródłem dochodów artystki był udział w programie telewizyjnym „The Voice Kids”, gdzie pełniła rolę jurorki. Wokalistka była związana ze stacją TVP od drugiej edycji show. W 2023 roku postanowiła odejść z programu.

Z czego jest znana Cleo?

Wiesz już, ile zarabia Cleo. Choć większość kojarzy Cleo z jej hitami muzycznymi, jest ona wielostronnie uzdolniona i angażuje się w różne projekty. Cleo jest na scenie od lat, zdobywając serca fanów swoim głosem i charyzmą. Jej talenty są wszechstronne, co przekłada się na różnorodność jej projektów. Oprócz śpiewania Cleo próbuje swoich sił w reklamie i zarządzaniu, co dodatkowo przyczynia się do wzrostu jej popularności i majątku.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „CLEO & ??? – POLSKIE MEXICO – #trailer ( Premiera teledysku 23 lipca )” via YouTube.com – CLEOZobacz także:
Archiwum: sierpień 2023

Popularne wpisy: