Ile zarabia Magda Gessler? Szczegóły finansowego imperium celebrytki!

Aleksandra Nabierzyńska

Ile zarabia Magda Gessler? Jest to pytanie, które nurtuje wielu fanów kuchni i telewizji. Odkryjmy razem tajemnice finansowej potęgi jednej z najpopularniejszych osobowości polskiego show-biznesu. Weźmy pod lupę dochody, które napędzają kulinarne imperium Gessler.

ile zarabia magda gessler

Wiemy, że Magda Gessler to nie tylko znana twarz z telewizji, ale również utalentowana bizneswoman, która skutecznie łączy te dwa światy. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak przekłada się to na jej zarobki? Jak głęboka jest jej kieszeń, kiedy w grę wchodzą restauracje, programy telewizyjne i reklamy? Spróbujmy razem rozwikłać zagadkę i odpowiedzieć na pytanie o to, ile zarabia Magda Gessler.

Ile zarabia Maga Gessler? Kulisy finansowego imperium!

Dokładna suma, jaka regularnie może trafiać na konto gwiazdy, jest tajemnicą. Co jednak wiadomo, to fakt, że jej wynagrodzenie za pracę w TVN może wynosić kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. Informacja ta trafiła do mediów trzy lata temu, kiedy to rozniosły się wieści o podwyżce w wysokości 600 tysięcy złotych dla gwiazdy. To jednak tylko część jej dochodów! Mimo że nie wiadomo dokładnie, ile zarabia Magda Gessler, na pewno nie są to jedynie środki z kontraktu z telewizją.

Magda zajmuje się bowiem nie tylko prowadzeniem programów. Przyjrzyjmy się jej innym źródłom dochodów. Jednym z nich są jej prosperujące restauracje, których rola w jej finansowym imperium jest nie do przecenienia.

Inne źródła dochodów Gessler – czy kuchnia to wszystko?

Magda Gessler, tak jak wielu innych celebrytów, bierze udział w różnego rodzaju reklamach. Nie ma co się dziwić, skoro jej twarz jest tak rozpoznawalna! Była twarzą suplementów diety, parówek, płynów do mycia naczyń, a nawet patelni!

À propos patelni – te sygnowane nazwiskiem Gessler cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Zaraz po premierze w jednym ze sklepów internetowych w mgnieniu oka sprzedano niemal tysiąc egzemplarzy po 80 złotych za sztukę! Oczywiście tylko część kwoty ląduje w kieszeni Magdy, ale z pewnością przyczynia się to do powiększenia jej finansowego imperium.

Nieustannie aktywna Magda Gessler regularnie angażuje się w różnorodne projekty zawodowe, głównie związane z gastronomią i telewizją. Jej praca jest niezmiernie intensywna, a zarobki zdecydowanie adekwatne do włożonego wysiłku. Jedno jest pewne – niezależnie od tego, ile zarabia, Magda Gessler nie spoczywa na laurach i nieustannie poszerza swoje biznesowe imperium!

Fot. główna: Serecki via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: