Keanu Reeves – majątek. Aktor chętnie dzieli się swoimi zarobkami

Kaja Nowacka

Ile zarobił Keanu Reeves? Majątek gwiazdora to kwestia, która wzbudza zainteresowanie wielu osób. W końcu, ile naprawdę jest wart aktor, który od lat podbija Hollywood i serca widzów na całym świecie? Zapraszamy do odkrycia tajemnicy!

keanu reeves majątek

Keanu Reeves – majątek. Co wiadomo o jego hollywoodzkich zarobkach?

Pomimo braku oscarowej nominacji, Keanu Reeves nieustannie zachwyca widzów na całym świecie swoją grą i osobowością. Ale ile faktycznie zarobił ten aktor, uwielbiany zarówno przez publiczność, jak i ludzi z branży filmowej? Czy majątek Keanu Reevesa w wysokości 350 milionów dolarów, o której mówią media, jest prawdziwy? On sam mówi o tym niechętnie.

Postawa Reevesa wobec pieniędzy

Jedno jest pewne, Reeves nie jest typem gwiazdora, który goni za pieniędzmi. Na przykład, zrezygnował z ogromnej gaży za „Speed 2: Cruise Control” na rzecz wystąpienia w teatralnym przedstawieniu „Hamlet”. Podarował też część swojego honorarium za „Adwokata Diabła”, aby mógł w nim zagrać Al Pacino. A to tylko niektóre z przykładów jego hojności. Majątek Keanu Reevesa to nie tylko liczby, ale przede wszystkim postawa.

Keanu Reeves, kim jest ten skromny milioner?

Wiesz już, ile mniej więcej wynosi majątek Keanu Reevesa. Warto pamiętać, że to nie tylko aktor znany z wielu filmów. To przede wszystkim człowiek o wielkim sercu, który nigdy nie zapomina o tych, którzy go potrzebują. Jego hojność jest wręcz legendarna – nie tylko wobec ekip filmowych, z którymi pracował, ale także na rzecz wielu innych. Wiadomo, że przeznaczał dziesiątki milionów dolarów na walkę z nowotworami i badania nad nimi.

Reeves zasłynął także jako osoba troskliwa i komunikatywna, ktoś, kto zawsze zna wszystkich na planie filmowym po imieniu. Jego humanitarne podejście do życia, które sprawia, że jest tak bardzo ceniony w Hollywood.

Reeves jest przykładem człowieka, który pomimo swojego imponującego majątku nie zapomniał o tym, co najważniejsze – o ludziach.

Fot. główna: Governo do Estado de São Paulo via Wikipedia, CC BY 2.0Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: