Jacek Murański – wykształcenie. Droga do naczelnego zadymiarza internetów

Kaja Nowacka

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie jest wykształcenie Jacka Murańskiego? Po sposobie wypowiedzi zawodnika freak fightów można zwątpić w ukończenie podstawówki. A on ukończył 2 kierunki! Sprawdź, czym może zaskoczyć „Jaca” vel „stary Muran” pod kątem edukacji!

Czasami uszy więdną, kiedy posłucha się tego, w jaki sposób wypowiada się Jacek Murański. Wykształcenie wyższe raczej nie kojarzy się z rynsztokowym słownictwem i tak agresywną postawą. W świecie internetu kontrowersje i wyrazistość świetnie napędzają sprzedaż. A może to wszystko tylko gra, umiejętne wyczucie trendów i dostosowanie się do konwencji? U naszego bohatera każdy z tych scenariuszy wydaje się realny.

Kim z wykształcenia jest Jacek Murański?

Jacek Murański nie dość, że jest wykształconym aktorem, to jeszcze może pochwalić się tytułem magistra politologii. Informacje o dyplomie z dziedziny nauk społecznych były jakiś czas temu dobrze widoczne w mediach społecznościowych „Murana”. Natomiast wzmianki o wykształceniu aktorskim pochodzą z kilku notek biograficznych na różnych portalach internetowych. Ich najlepszym potwierdzeniem wydaje się filmografia, do której jeszcze wrócimy.

Jacek Murański – wykształcenie, ukończone szkoły i uczelnie

Różne dyplomy to jedna kwestia. Dla wielu osób ważniejsze jest to, gdzie zostały zdobyte. Skupmy się teraz na konkretnych etapach edukacji Jacka Murańskiego. Jak już wspomniano, Murański ukończył politologię – zrobił to na Uniwersytecie Wrocławskim, co wydaje się solidnym fundamentem dla dalszej kariery zawodowej. Być może ostatecznie życie potoczyło się inaczej, ale jeszcze wszystko przed „Jacą”. I tak zdobyta tam wiedza może być mu obecnie całkiem przydatna.

Wiesz już, że wykształcenie Jacka Murańskiego ma dwa różnorodne filary. Gdzie zdecydował się na artystyczną drogę edukacyjną? „Stary Muran” miał ukończyć Wrocławską Szkołę Aktorstwa i Musicalu. Oczywiście nie jest to epizod, który byłby szczególnie często podkreślany jak jego kariery w klatce. Wielu fanów może mieć pytania o autentyczność całej otoczki, ale tego nie da się rozstrzygnąć. Tylko sam zainteresowany wie, ile w jego występach jest prawdziwych emocji, a czy i ewentualnie co dokłada dzięki nabytym umiejętnościom.

Z czego znany jest Jacek Murański?

Wykształcenie Jacka Murańskiego wydaje się bardzo dalekie od jego publicznego, internetowego wizerunku. Murański zasłynął głównie jako zawodnik frak fightowych organizacji takich jak Fame MMA czy Fight Exclusive. Jego występy w różnych formułach nie miały może wielkiej wartości sportowej – prawdziwym show są konferencje prasowe i aktywność w mediach społecznościowych. „Jaca” tworzył wybuchowy duet z synem, tragicznie zmarłym Mateuszem, który przyciągał uwagę licznej publiczności. Jednak Jacek Murański ma także na swoim koncie pewne osiągnięcia w dziedzinie aktorstwa. Wystąpił w kilku polskich serialach i produkcjach.

Według niektórych źródeł może być kojarzony również z gier komputerowych, w których podkładał głos. Miał wystąpić w takich produkcjach, jak Gamedec, Xenoblade Chronicles 3, Fire Emblem Warriors: Three Hopes czy Thymesia – weryfikację pozostawiamy zapalonym gamerom.Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: