Ile zarabia Millie Bobby Brown? Finanse młodej gwiazdy

Kaja Nowacka

Ile zarabia Millie Bobby Brown? To pytanie, które nurtuje wielu fanów tej młodej gwiazdy. Pora zaspokoić ciekawość! Poznaj kulisy fortuny tej niezwykle utalentowanej aktorki i bizneswoman.

ile zarabia millie bobby brown

Ile zarabia Millie Bobby Brown? Liczby mówią same za siebie!

Millie Bobby Brown zasłynęła rolą w „Stranger Things”, ale to nie koniec jej osiągnięć finansowych. Ile zarabia Millie Bobby Brown? W 2022 roku, w wieku zaledwie 18 lat, uplasowała się na 14. miejscu w rankingu najbogatszych gwiazd poniżej 30. roku życia w Wielkiej Brytanii, z majątkiem szacowanym na 21 828 625 dolarów.

Zarobki Millie Bobby Brown rosną z każdym rokiem. Za udział w filmie „Enola Holmes”, gdzie wcieliła się w rolę młodszej siostry Sherlocka Holmesa, otrzymała aż 10 mln dolarów!

Źródła dochodów Millie Bobby Brown – nie tylko film i telewizja!

Zarobki Millie Bobby Brown to nie tylko role aktorskie. Jest również cenioną modelką i założycielką firmy kosmetycznej Florence by Mills. Oferuje produkty do pielęgnacji, makijażu i perfumy, a niedawno wprowadziła na rynek również kawę własnej marki. Firma Millie Bobby Brown jest obecna nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale też w całej Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku. Dzięki temu zyski z biznesu znacząco zwiększają jej zarobki.

Co wpłynęło na globalny sukces Millie Bobby Brown?

Gdy mowa o Millie Bobby Brown, nie sposób nie wspomnieć o jej przełomowej roli w „Stranger Things”. Dzięki temu serialowi stała się gwiazdą na skalę globalną. Nie jest to jednak jej jedyny sukces. Brown zagrała też w filmie „Godzilla: Król potworów” i w tytułowej roli w filmie „Enola Holmes” i jego kontynuacji. Millie jest aktywna w przemyśle mody jako modelka. W 2017 roku została najmłodszą osobą, która kiedykolwiek pojawiła się na liście „100 najbardziej wpływowych osób” magazynu Time. Nie ulega wątpliwości, że jej różnorodne talenty, determinacja i ciężka praca wpłynęły na to, ile zarabia Millie Bobby Brown.

Fot. główna: Laviru Koruwakankanamge via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: sierpień 2023

Popularne wpisy: