Millie Bobby Brown – wzrost i sekrety życia gwiazdy “Stranger Things”!

Ciekawi Cię, ile centymetrów mierzy Millie Bobby Brown? Zajrzyj do naszego artykułu, gdzie odkrywamy prawdę o wzroście gwiazdy i przekazujemy inne fascynujące informacje z jej życia!
millie bobby brown wzrost

Wzrost Millie Bobby Brown – odpowiedź na pytanie!

Millie Bobby Brown ma 156 cm wzrostu. To właśnie tyle mierzy młoda gwiazda, która zdobyła serca widzów na całym świecie.

Kariera i życie gwiazdy – odkryj więcej!

Millie Bobby Brown to brytyjska aktorka i modelka, która zdobyła sławę dzięki roli Jane “Jedenastki” Ives w serialu Netfliksa “Stranger Things”. W wieku zaledwie 12 lat zyskała międzynarodową popularność i zdobyła liczne nagrody, w tym Saturna i MTV Movie Award.

Oprócz “Stranger Things” Millie wystąpiła w wielu innych filmach i serialach, takich jak “Enola Holmes”, “Godzilla II: Król potworów” czy “Once Upon a Time in Wonderland”. Jej kariera zaczęła się od debiutu w roli młodej Alicji w serialu fantasy produkcji ABC.

Millie Bobby Brown urodziła się w Marbelli w Hiszpanii, a wychowywała się w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Jest trzecim z czworga dzieci Kelly i Roberta Brownów, ma brata Charleya oraz dwie siostry – Paige i Avę.

Poza aktorstwem, Millie również rozwija swoją karierę w modelingu. Jej twarz zdobiła okładki takich magazynów jak “Glamour”, “Marie Claire” czy “Elle”. W 2019 roku wprowadziła na rynek swoją autorską markę kosmetyczną Florence by Mills, dostępną w perfumerii Douglas.

Fot. Gage Skidmore via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Zobacz też:  Kendall Jenner – wzrost: tajemnica wielkości gwiazdy odkryta
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też