Millie Bobby Brown – wzrost i sekrety życia gwiazdy „Stranger Things”!

Michał Wójtowicz

Ciekawi Cię, ile centymetrów mierzy Millie Bobby Brown? Zajrzyj do naszego artykułu, gdzie odkrywamy prawdę o wzroście gwiazdy i przekazujemy inne fascynujące informacje z jej życia!

millie bobby brown wzrost

Wzrost Millie Bobby Brown – odpowiedź na pytanie!

Millie Bobby Brown ma 156 cm wzrostu. To właśnie tyle mierzy młoda gwiazda, która zdobyła serca widzów na całym świecie.

Kariera i życie gwiazdy – odkryj więcej!

Millie Bobby Brown to brytyjska aktorka i modelka, która zdobyła sławę dzięki roli Jane „Jedenastki” Ives w serialu Netfliksa „Stranger Things”. W wieku zaledwie 12 lat zyskała międzynarodową popularność i zdobyła liczne nagrody, w tym Saturna i MTV Movie Award.

Oprócz „Stranger Things” Millie wystąpiła w wielu innych filmach i serialach, takich jak „Enola Holmes”, „Godzilla II: Król potworów” czy „Once Upon a Time in Wonderland”. Jej kariera zaczęła się od debiutu w roli młodej Alicji w serialu fantasy produkcji ABC.

Millie Bobby Brown urodziła się w Marbelli w Hiszpanii, a wychowywała się w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Jest trzecim z czworga dzieci Kelly i Roberta Brownów, ma brata Charleya oraz dwie siostry – Paige i Avę.

Poza aktorstwem, Millie również rozwija swoją karierę w modelingu. Jej twarz zdobiła okładki takich magazynów jak „Glamour”, „Marie Claire” czy „Elle”. W 2019 roku wprowadziła na rynek swoją autorską markę kosmetyczną Florence by Mills, dostępną w perfumerii Douglas.

Fot. Gage Skidmore via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: