Wiktoria Gąsiewska – wzrost: jak wysoka jest aktorka z „Rodzinki.pl”?

Kaja Nowacka

Wzrost Wiktorii Gąsiewskiej, znanej z serialu „Rodzinka.pl”, to temat, który budzi zainteresowanie fanów. Oto artykuł ujawniający wysokość młodej gwiazdy!

wiktoria gąsiewska wzrost

Wzrost Wiktorii Gąsiewskiej – ile mierzy gwiazda?

Wiktoria Gąsiewska ma 165 cm wzrostu. Swoją karierę rozpoczęła jako dziecięca aktorka w popularnym serialu „Rodzinka.pl”, a jej wzrost stał się jednym z tematów plotkarskich wokół jej osoby. Teraz wszyscy fani wiedzą, jak wysoka jest Wiktoria.

Kariera aktorska – jak rozpoczęła swoją przygodę z aktorstwem?

Wiktoria Gąsiewska zaczęła swoją karierę aktorską jako członkini zespołu „Gawęda”. Jej debiut na małym ekranie nastąpił w serialu „Na dobre i na złe” (2005). Od tego czasu wystąpiła w wielu znanych serialach, takich jak „Rodzina zastępcza”, „Rodzinka.pl”, „O mnie się nie martw”, „Przyjaciółki”, „Barwy szczęścia” czy „Kowalscy kontra Kowalscy”.

Wiktoria zadebiutowała na dużym ekranie w filmie „Jasminum” (2006) w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego. Można ją również zobaczyć w filmach takich jak „Katyń” (2007) w reżyserii Andrzeja Wajdy, „Afonia i pszczoły” (2009) oraz „Baby bump” (2015). Gąsiewska jest także aktorką dubbingową, użyczając swojego głosu w wielu produkcjach filmowych i serialowych.

Pozostała działalność – co jeszcze robi Wiktoria Gąsiewska?

Poza aktorstwem Wiktoria Gąsiewska angażuje się w różnorodne projekty. Wystąpiła w akcji promocyjnej Fundacji Akogo? Ewy Błaszczyk, reklamie lodów Koral, była jurorką w programie „Mini szansa” i prowadzącą programu „I love Violetta” na kanale Disney PL. Brała udział w programach tanecznych „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” oraz „Dance Dance Dance” i była bohaterką programu „The Story of My Life. Historia naszego życia”. Od 2020 roku współprowadziła teleturniej „Łowcy nagród” z Krzysztofem Ibiszem, a od 2021 roku została spikerką telewizji Polsat.

Fot. Fryta 73 via Flickr, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: