Adam Zdrójkowski – wzrost i sekrety z życia młodej gwiazdy!

Zastanawiasz się, jaki jest wzrost Adama Zdrójkowskiego? Poznaj tę i inne ciekawostki z życia i kariery tego utalentowanego aktora, który zasłynął z serialu “Rodzinka.pl”!
adam zdrójkowski uśmiechnięty na kolorowym tle

Wzrost Adama Zdrójkowskiego – oto odpowiedź!

Wiele osób zadaje sobie pytanie o wzrost Adama Zdrójkowskiego. Gwiazdor “Rodzinka.pl” ma 182 cm wzrostu. Teraz, gdy już wiemy najważniejsze, sprawdźmy inne ciekawostki z jego życia!

Kariera i życie prywatne Adama – co warto wiedzieć?

Adam Zdrójkowski, syn Dariusza i Edyty, jest bliźniakiem Jakuba, również aktora. W 2003 roku, razem z rodziną, wystąpili w programie “Chwila prawdy”. W 2009 roku zagrał w serialu “Rodzina zastępcza” jako Pawełek, a w latach 2011–2020 wcielał się w postać Kubę Boskiego w “Rodzinka.pl”.

W 2016 roku Zdrójkowski wziął udział w programie “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. W 2018 roku został prowadzącym “The Voice Kids” oraz w parze z Wiktorią Gąsiewską wystąpił w odcinku talk-show “The Story of My Life. Historia naszego życia”.

W 2019 roku współprowadził “The Voice of Poland” i zwyciężył z Wiktorią Gąsiewską w pierwszej edycji programu “Dance Dance Dance”. W 2021 roku uczestniczył w 15. edycji “Twoja twarz brzmi znajomo”, gdzie zajął trzecie miejsce.

Adam Zdrójkowski wyraził swoje zdanie na temat osób dopiero zaczynających swoją przygodę z branżą oraz o polskim show biznesie. Stwierdził, że początkujący celebryci są zagubieni i trudno im się odnaleźć, a w środowisku nie ma co liczyć na koleżeństwo.

Fot. Serecki via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Zobacz też:  Sheeya – wzrost. Sprawdź, jak wysoka jest popularna influencerka!
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też