Beata Jałocha – czy ma męża? Już wszystko wiadomo!

Michał Wójtowicz

Beata Jałocha – czy ma męża? Jej historię usłyszała chyba cała Polska. To właśnie na nią 10 lat temu spadł samobójca. Jak obecnie wygląda jej życie prywatne? Dowiedz się z naszego artykułu!

beata jałocha czy ma męża

Beata Jałocha to fizjoterapeutka, która 10 lat temu uległa bardzo poważnemu wypadkowi. Gdy przechodziła chodnikiem i zmierzała na umówione spotkanie z pacjentką, nagle z 7. piętra budynku spadł na nią samobójca. Doprowadziło to do tego, że kobieta doznała wielu obrażeń, w tym uszkodzenia rdzenia kręgowego z przerwaniem. Lekarze oznajmili jej, że najprawdopodobniej nigdy nie stanie na własnych nogach. Jak wygląda teraz jej życie? Beata Jałocha – czy ma męża i dzieci? Sprawdź koniecznie!

Beata Jałocha – czy ma męża?

Gdy 18 maja 2013 roku zdarzył się ten tragiczny wypadek, Beata Jałocha była młodą dziewczyną. Miała zaledwie 26 lat i mnóstwo planów na przyszłość, w tym między innymi ślub. Beata Jałocha – czy ma męża? Wszystko wskazuje na to, że tak! Jest nim Tomasz Maj, o którym niestety niewiele wiadomo, ale na pewno jest ogromnym wsparciem dla swojej żony. W wielu wywiadach podkreśla, że jego żona jest bardzo silną osobą. Opowiada m.in. o tym, że gdy przez tydzień leżała ze złamanym kręgosłupem, miała zgilotynowany rdzeń, to już po tygodniu wzięła gumę i sama ćwiczyła. 

Jak teraz wygląda życie Beaty Jałochy?

Mimo tragicznego wypadku kobieta się nie poddała, pracuje, uprawia sporty ekstremalne i spełnia swoje marzenia, a niedawno nawet dołączyła do obsady jednego z popularnych seriali. Najbliżsi starają się jej pomagać w pokonywaniu codziennych trudności, jak tylko mogą. Beata Jałocha wciąż potrzebuje ciągłej rehabilitacji, porusza się na wózku inwalidzkim, a niedawno przeszła zabieg, który miał wpływ na jej stan zdrowia. Mimo wszystko kobieta wciąż zmaga się z dużym bólem, który znacząco obniża jakość jej życia. 

Beata Jałocha – czy ma męża? Odpowiedź na to pytanie jest już znana. Mimo to jednak wciąż niewiele wiadomo o jej mężu. 

Fot. Główne: Zrzut Ekranu z YouTube „Po drugiej stronie lustra | Beata Jałocha | TEDxPiotrkowskaStreet” (TEDx Talks)Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: