Beata Kozidrak – waga. Gwiazda zachwyca młodzieńczą sylwetką!

Aleksandra Nabierzyńska

Jaka jest waga Beaty Kozidrak? Mimo upływu lat gwiazda zachowała młodzieńczą energię i lekkość. Czy piosenkarka stosuje specjalne diety lub treningi? Sprawdzamy, w czym tkwi tajemnica jej sylwetki.

beata kozidrak waga

Waga Beaty Kozidrak nie od dziś stanowi przedmiot domysłów jej fanów. Na koncertach gwiazda porusza się z lekkością, a jej sylwetka mimo upływu lat pozostaje właściwie niezmienna. Czy wy też zastanawiacie się, w czym tkwi jej sekret?

Beata Kozidrak – waga. Tego na pewno nie wiesz!

Piosenkarka jest filigranową kobietą – ma tylko 159 centymetrów wzrostu. Jaka może być waga Beaty Kozidrak? W tym przypadku artystka postanowiła zachować milczenie i nie dzieli się publicznie tą informacją. Udało nam się jednak dowiedzieć, jak wygląda jej dieta. Dzięki niej zachowuje swoją piękną sylwetkę.

Dieta Beaty Kozidrak. Co je gwiazda?

W tym przypadku na pewno będzie zaskoczeni. Stała waga Beaty Kozidrak nie jest wynikiem drakońskiej diety ani treningów. Artystka je to, co lubi, a jeśli chodzi o ruch, to twierdzi, że czasami chodzi na basen albo jeździ na rowerze. Najwięcej kalorii spala podczas koncertów, a te są naprawdę żywiołowe.

W związku z tym może pozwolić sobie, by na jej talerz trafiały ulubione potrawy. Jedyne, czego unika to słodycze, ale tylko dlatego, że zwyczajnie za nimi nie przepada. Poza tym spadkiem wagi Beata Kozidrak reaguje także na stres. Doświadcza go między innymi podczas przygotowań do zaprezentowania publiczności nowego materiału.

Fot. główna: Silar via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: wrzesień 2023

Popularne wpisy: