Doda – waga artystki zaskakuje! Jak osiągnęła takie rezultaty?

Aleksandra Nabierzyńska

Jaka jest tajemnica sylwetki Dody? Waga piosenkarki intryguje nie tylko jej fanów! Artystka nie robi z niej żadnej tajemnicy. Co więc kryje się za idealną figurą Doroty Rabczewskiej – dieta cud czy ciężka praca?

doda waga

Przez lata Dorota Rabczewska, zasłaniała się kurtyną tajemnicy, kiedy przychodziło do kwestii jej sylwetki. Co więc wiadomo o pracy Dody? Waga piosenkarki przestała być sekretem. Informacje o niej opublikowała nawet w swoich mediach społecznościowych. Ile więc wynosi?

Doda – waga. Ile naprawdę waży polska gwiazda rocka?

Jaka jest waga Dody? Według dostępnych informacji wynosi ona 53,1 kg (przy wzroście niespełna 170 cm). Ale to nie koniec zaskoczeń – Doda nie tylko zdradziła, ile waży, ale również podzieliła się kilkoma innymi szczegółami. Między innymi tym, w jaki sposób dba o swoją idealną sylwetkę!

Sekret sylwetki Dody – co za tym stoi?

Wiele osób mogłoby pomyśleć, że figura Dody to kwestia genów, ale gwiazda jest pierwszą, która zaprzeczy. Jej klucz do sukcesu? Zdrowa dieta, której trzyma się już od lat. Bez cukru od 15 lat, bez nabiału przez ponad 6 lat. W jej menu mięso jest rzadkością, za to ryby stały się stałym elementem.

Doda jest też przeciwniczką alkoholu, twierdzi bowiem, że przyspiesza starzenie i dostarcza pustych kalorii. Nie tylko sama go unika, ale też zachęca do tego swoich fanów.

Doda i jej aktywny styl życia. Co robi, żeby utrzymać formę?

Na wagę Dody i jej muskulaturę wpływają też ćwiczenia. Jak wiadomo, dieta to tylko połowa sukcesu. Doda zdaje się to doskonale rozumieć. Artystka nie tylko trzyma się zdrowego planu żywieniowego, ale też regularnie ćwiczy. Świadczą o tym jej relacje z siłowni, gdzie prezentuje swoje treningi z gumą czy górskie wędrówki.

Część jej aktywności to również układy taneczne i złożone choreografie, które gwiazda musi opanować przed trasą koncertową czy występem na scenie. Te „przypadkowe” treningi spalają mnóstwo kalorii i aktywują wszystkie mięśnie do pracy, dając efekt atletycznego ciała, którym Doda chętnie dzieli się w swoich mediach społecznościowych.

Fot. główna: Serecki via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: