Doda – rodzeństwo. Zaskakujące fakty, które zna niewielu!

Kaja Nowacka

Jedną z gwiazd, która strzeże bliskich, jest Doda. Rodzeństwo to temat, który artystka rzadko podejmuje. Z pewnością nie jest jedynaczką, ale jakie relacje łączą ją z najbliższą rodziną? Rzucamy więcej światła na to frapujące zagadnienie.

doda rodzeństwo

Doda, choć kojarzona głównie ze swoją muzyczną karierą, ma ciekawą sytuację rodzinną. Ciepło wypowiadała się o rodzicach czy babci, co mogło sugerować, że artystka jest jedynaczką. Jednak mimo że jej rodzina to również rodzeństwo, Doda unika wypowiadania się na jego temat. Czy kryje się za tym jakaś tajemnica?

Doda – rodzeństwo. Kim są bracia i siostra piosenkarki?

Co wiemy o rodzeństwie Dody? W młodości Doda dzieliła dom ze starszym bratem Rafałem, nieślubnym dzieckiem jej matki. Mężczyzna przyjął jednak nazwisko ojczyma. Rafał, starszy od Dody o dziewięć lat, nie tylko dzielił z nią dzieciństwo, ale także pracował jako jej menadżer koncertowy w latach 2007-2013. To jednak nie jest cała historia osób z nią spokrewnionych. W życiu Dody jest jeszcze miejsce dla dwóch innych osób – jej przyrodniego brata i siostry ze strony ojca, Grzegorza i Pauliny.

Relacje Dody z rodzeństwem. Jakie są fakty?

Życie rodzinne Dody nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Paweł Rabczewski, ojciec Dody, miał także dzieci z innymi kobietami. Jednym z nich jest Paulina Zmudczyńska, która wyznała, że jej ojciec nie wywiązywał się z obowiązków alimentacyjnych. Takie sytuacje na pewno wpłynęły na relacje w rodzinie Dody. Wiadomo, że obecnie przyrodnie siostry nie mają ze sobą żadnego kontaktu.

Pikanterii całej sprawie dodawał fakt, że informacje o tym zostały ujawnione w telewizyjnym programie „Na językach”. Mówiono nawet, że był to jeden z powodów głośnego konfliktu Dody z Agnieszką Woźniak-Starak (wtedy Szulim), która go prowadziła.

Wszystko to pokazuje, że życie prywatne Dody jest równie skomplikowane i fascynujące, jak jej kariera muzyczna. Pomimo tych trudności Doda zawsze była zdeterminowana, aby osiągnąć sukces, co z pewnością jest dowodem na niesamowitą siłę jej charakteru.

Fot. główna: Fryta 73 via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: