Teresa Werner, córka — Joanna Garbos. Oczko w głowie królowej śląskich szlagierów

Michał Wójtowicz

Córka Teresy Werner, Joanna Garbos, nie jest może tak sławna, jak jej matka, ale na pewno robi karierę na własnych zasadach. Dowiedz się, kim jest i jak zdobywa serca swoimi pasjami i pracą!

teresa werner córka

Mówią, że jabłko nie pada daleko od jabłoni, i jest to doskonale widoczne w przypadku Teresy Werner i jej córki, Joanny Garbos. Gdy mama jest królową śląskiego disco polo, córka też ma coś do zaoferowania. Zobaczcie, kim jest Joanna i jakie pasje ją absorbują!

Kto to jest Joanna Garbos?

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że Teresa Werner nie jest jedyną osobą w swojej rodzinie, która robi karierę. Córka Joanny, Joanna Garbos, jest równie ciekawą postacią! O ile Teresa rozwijała karierę na estradach i scenach, Joanna wybrała naukę i farmację. Kiedyś nawet była nauczycielem akademickim na Politechnice Częstochowskiej!

Miłość do koni i prędkości

Joanna, podobnie jak jej matka, uwielbia być w centrum uwagi, ale na inny sposób. Jest właścicielką konia od 2020 roku i absolutnie uwielbia jazdę konną. Ale to nie wszystko! Jest również miłośniczką jazdy na motocyklach. Pomyślcie tylko, jak różnorodny jest ten duet matka-córka!

Córka Teresy Werner: Social media star

Kochani, spójrzcie na jej Instagram! Joanna Garbos uwielbia dzielić się fragmentami swojego życia z fanami. Możemy tam znaleźć nie tylko fotki z podróży, ale również z koniem i w innych ekscytujących sytuacjach. Co więcej, wszyscy są zgodni – uroda matki zdecydowanie została przekazana córce!

Teresa Werner — gwiazda, matka, ikona

Teresa Werner, jedna z najpopularniejszych gwiazd śląskiej piosenki, zadebiutowała jako 16-latka. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, a jej album „Spełnić marzenia” zdobył status platynowej płyty. Teresa jest matką, którą można by nazwać legendą. Nie ma to jak śląska siła w rodzinie, prawda?

Ciekawostki z życia Joanny

  • Była nauczycielem akademickim.
  • Jest właścicielką konia od 2020 roku.
  • Uwielbia jazdę na motocyklach.
  • Często podróżuje i dzieli się tym na Instagramie.
  • Jest jedynaczką i bardzo związana z matką.
  • Pracuje w firmie farmaceutycznej.

Jeśli myślicie, że Teresa Werner jest jedyną ciekawą postacią w tej rodzinie, mylicie się grubo! Joanna Garbos, jej córka, również ma mnóstwo do zaoferowania i robi to na własnych, unikatowych zasadach. Nie ma wątpliwości, że obie te kobiety są prawdziwymi królowymi w swoich królestwach!

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Teresa Werner – Serca gorące” via YouTube.com – Szlagiery.TVZobacz także:
Archiwum: wrzesień 2023

Popularne wpisy: