Kizo – majątek. Ile i na czym zarabia raper? 

Michał Wójtowicz

Dla Kizo majątek niewątpliwie może być powodem do dumy. Dzięki karierze muzycznej i dodatkowym biznesom pozwala sobie na luksusy, którymi później chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Zobacz, jakie konkrety udało się nam wyciągnąć z sieci!

kizo majątek

W dzisiejszych czasach można się wzbogacić na wiele sposobów. A nasz bohater ima się różnych aktywności, by powiększać swój majątek. Kizo ma smykałkę nie tylko do pisania chwytliwych tekstów, ale też robienia interesów. Popularność z pewnością pomaga w prowadzeniu jego biznesów. Pozwala też pokazywać się na innych scenach.

Skąd pochodzi majątek Kizo?

Patryk Woziński, bo takie jest imię i nazwisko rapera, z pewnością umie dbać o swoje interesy. A swoje przysłowiowe 5 minut wykorzystuje do maksimum. Kizo to przede wszystkim ceniony artysta muzyczny – tworzył utwory z najważniejszymi gwiazdami polskiej sceny rapu i hip-hopu, jest również częścią zespołu Chillwagon. To wszystko z pewnością regularnie zasila jego konto konkretnymi sumkami.

Kizo wykorzystał swoją popularność do stworzenia wielu produktów – nawiązał przy tym współpracę z największymi sieciami (Biedronka, Żabka), dzięki czemu sprzedaje je praktycznie w całej Polsce. Wśród stworzonych przez niego marek są między innymi:

  • batony Kizzers;
  • mrożone pizze Sukcesiliana;
  • mrożone kawy Smaczna Kawusia;
  • krem do smarowania z dodatkiem wafelków Kizzers Krem.

Majątek Kizo powiększa się także przy okazji występów na galach freak-fightowych. I wiele wskazuje na to, że gwiazdor planuje wejść mocniej w tę specyficzną branżę. W 2023 roku artysta został promotorem Grupy MTS Sport Management. A może zaangażuje się w „prawdziwy sport” i będzie pomagać zawodowcom? Czas pokaże!

Kizo – majątek, zarobki, znane i szacunkowe sumy

Choć Kizo nie zdradza dokładnych kwot, nie ukrywa faktu, że jest zamożny. Wyraźnie widać to po luksusach, którymi się otacza – od drogich samochodów po egzotyczne podróże. Szczególnie fani motoryzacji mają mu czego zazdrościć. Raper pokazywał już m.in. kilka Audi w bogato wyposażonych wersjach czy SUV-a Porsche. Serwis PopNable oszacował jego roczne zarobki na 329,2 tys. dolarów (tj. od 201,6 do 456,9 tys.), ale wiarygodność tych danych nie należy do najwyższych.

Serwis Popkiller donosi, że singiel „Disney” zarobił dla rapera około 500 tys. zł netto. Złożyły się na to wpływy z odtworzeń piosenki w serwisach streamingowych oraz wyświetleniach klipu na YouTube. Jeśli to prawda, nie ma wątpliwości, że Kizo jest milionerem.

Z czego znany jest Kizo?

Majątku dorobił się uczciwie. A przynajmniej do tej pory nie pojawiły się żadne poważne kontrowersje wokół Patryka Wozińskiego – ani związane z finansami, ani z innymi dziedzinami życia. Kizo zasłynął dzięki swoim osiągnięciom muzycznym. Jego debiutancki album „Ortalion” oraz „Czempion” przyniósł mu uznanie w świecie muzyki.

Sukces ten kontynuował z albumami „Pegaz” i „Posejdon”. Największym przebojem Kizo jest jednak „Disney” z albumu „Jeszcze pięć minut”, który przekroczył 100 milionów wyświetleń na YouTube. Rozpoznawalność przyniosły mu również walki – w mieszanych sztukach walki na FAME MMA i bokserska dla federacji Fame. Wprawdzie oba dotychczasowe pojedynki przegrał, ale humor z pewnością poprawiły mu sowite gaże.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Kizo – AVATAR (prod. Clearmind x Worek)” via YouTube.com – MY TO SUKCESZobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: