Roksana Węgiel – majątek, koncerty i umowy z markami!

Aleksandra Nabierzyńska

Majątek Roksany Węgiel zaskakuje i fascynuje. Jak ta młoda gwiazda zarobiła swoją fortunę w tak krótkim czasie? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o jej sekretach sukcesu.

roksana węgiel majątek

Majątek Roksany Węgiel – szacunkowa wartość

Majątek Roksany Węgiel zaczynał się kształtować, gdy odkryła swój talent wokalny. Dziewczyna początkowo śpiewała w scholi, a następnie wzięła udział w programie telewizyjnym „The Voice Kids”, który wygrała. Kolejnym sukcesem było zwycięstwo Eurowizji Junior w 2018 roku. 

Od tamtej pory jej kariera rozwija się błyskawicznie. Za jeden koncert może zarabiać nawet 20–30 tys. zł. W 2022 roku wystąpiła na scenie co najmniej 40 razy, dzięki czemu znacznie powiększyła majątek. Roksana Węgiel mimo młodego wieku wydała już debiutancki krążek, który zdobył status platynowej płyty. To z pewnością przyczyło się do wzrostu jej majątku.

Źródła dochodów Roksany Węgiel

Majątek Roksany Węgiel powiększa się również dzięki udziałom w reklamach. Dziewczyna może liczyć na dodatkowe zarobki ze współpracy z takimi markami jak Play, DeeZee i Oranżada Hellena. Jej profil na Instagramie obserwuje aż 1,4 mln osób, co zwiększa wartość współpracy ze sponsorami.

W czerwcu 2022 roku Węgiel została sklasyfikowana na 18. miejscu rankingu 100 najcenniejszych kobiecych marek osobistych magazynu „Forbes Women”, z majątkiem szacowanym na około 94 mln zł.

Z czego znana jest Roksana Węgiel?

Wygrana talent show i Eurowizji Junior sprawiła, że dziewczyna zyskała popularność i znalazła się w centrum zainteresowania mediów. Majątek Roksany Węgiel jest dowodem na to, że talent, ciężka praca i odwaga mogą prowadzić do spektakularnego sukcesu. To inspirująca historia dla wszystkich młodych artystów, którzy marzą o karierze w show-biznesie. Gwiazda koncertuje, nagrywa piosenki, bierze udział w reklamach i zdobywa coraz większe grono fanów i obserwujących na Instagramie. Dzięki temu została milionerką, i to jeszcze zanim stała się pełnoletnia.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Roksana Węgiel ft. Pawbeats – Tajemnice (piosenka promująca film „Tajemniczy Ogród”)” via YouTube.com – Roxie WęgielZobacz także:
Archiwum: sierpień 2023

Popularne wpisy: