Lanberry – wykształcenie. Wiemy, jaki dyplom uzyskała artystka!

Kaja Nowacka

Kim z zawodu jest Lanberry? Wykształcenie, to temat, który cię zaskoczy! Ta utalentowana piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka nie tylko ma na swoim koncie wiele hitów, ale również posiada dyplom studiów wyższych! Poznajcie lepiej wykształcenie gwiazdy!

lanberry wykształcenie

Lanberry – wykształcenie. Co o nim wiadomo?

Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska, to nie tylko uzdolniona artystka, ale również kobieta z wykształceniem. Wychowana w rodzinie, gdzie muzyka była codziennością, postanowiła rozwijać swoje talenty również na uniwersytecie. Gdy opuściła rodzinny Wyszków i zamieszkała w Warszawie, ukończyła studia lingwistyczne. Wykształcenie Lanberry jest więc wyższe. Natomiast świadectwo dojrzałości zdobyła w Liceum Ogólnokształcącym im. C.K. Norwida w Wyszkowie.

Czy wykształcenie Lanberry pomogło jej w karierze? Z pewnością znajomość języków przydaje się artystce przy tworzeniu tekstów piosenek!

Kim jest Lanberry? Kilka faktów o artystce

Znasz już wykształcenie Lanberry. A czy wiesz, co dało jej popularność? Zadebiutowała w 2015 roku z singlem „Podpalimy świat”, który od razu zdobył popularność, lądując na 19. miejscu listy AirPlay. Jest twórczynią wielu utworów, które zdobyły popularność nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Artystka nie ogranicza się tylko do własnej twórczości. Współpracowała przy tworzeniu utworów dla innych wykonawców, między innymi dla Roksany Węgiel (zwycięska piosenka na Eurowizji Junior) i Viki Gabor. Utwory te przyniosły jej uznanie w branży i przysporzyły jeszcze większej popularności.

Wykształcenie Lanberry wpłynęło na rozwój jej kariery jako wszechstronnej autorki tekstów. To postać wszechstronna i pełna pasji. Obojętnie czy tworzy dla siebie, czy dla innych, zawsze daje z siebie wszystko. Jest dowodem na to, że z prawdziwym talentem i ciężką pracą, można osiągnąć naprawdę wiele.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Lanberry – Mirabelki (Official Video)” via YouTube.com – LanberryZobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: