Kizo – wzrost: Czy znasz tę tajemnicę polskiego rapera?

Jaki wzrost ma Kizo? Sprawdź, jakim wzrostem może się poszczycić ten utalentowany polski raper i odkryj więcej informacji na jego temat w naszym tekście!

kizo wzrost

Wzrost Kizo – tajemnica odkryta!

Gwiazda polskiego rapu, Kizo, ma 185 cm wzrostu. Wiedza na ten temat może być dla fanów interesująca i nieco zaskakująca.

Osiągnięcia Kizo – sukces za sukcesem!

Kizo, czyli Patryk Woziński, urodzony 26 czerwca 1994 roku w Gdańsku, to utalentowany raper i autor tekstów. Współpracował z wieloma znanymi wykonawcami, takimi jak Tymek, Borixon, Wac Toja, Margaret, Young Igi, Szpaku czy Malik Montana. Jest także członkiem zespołu Chillwagon.

Kariera Kizo rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy udostępniał swoje pierwsze numery. W 2018 roku wydał debiutancki album „Ortalion” oraz „Czempion”. W kolejnych latach ukazały się albumy „Pegaz” (2019) i „Posejdon” (2020). W 2021 roku z płyty „Jeszcze pięć minut” pochodzi przebój „Disney”, który zdobył ponad 100 mln wyświetleń na YouTube.

Kizo – biznesmen z wizją

W marcu 2022 roku Kizo wprowadził na rynek swoje markowe kokosowe wafelki „Kizzers”, we współpracy z firmą SFD. Premiera produktu miała miejsce w sieci sklepów Biedronka. W maju tego samego roku pojawiły się także mrożone pizze „Sukcesiliana” z wizerunkiem rapera w sklepach Żabka.

Kolejnym krokiem Kizo na rynku spożywczym było wprowadzenie „Smacznej Kawusie” od SFD – mrożonej kawy o smaku karmelu, której premiera miała miejsce w sierpniu 2022 roku w sieci sklepów Biedronka. Tego samego dnia raper zaprezentował również nowy wariant wafelków „Kizzers” o smaku arachidowym.

Fot. zrzut ekranu z filmu „Kizo ft. Wac Toja – NASZE LATO (prod. BeMelo)” via YouTube.com – MY TO SUKCESZobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: