Ewa Błachnio – wzrost, życie prywatne i kariery gwiazdy!

Kaja Nowacka

Ewa Błachnio – wzrost to jedna z tajemnic świata show biznesu. Odkryj kulisy życia i kariery artystki, która podbiła serca Polaków!

ewa błachnio wzrost

Wzrost Ewy Błachnio – tajemnica nieujawniona

Ewa Błachnio – wzrost to jedna z niewielu informacji, które nie są publicznie znane. Gwiazda nie zdradza swojej wysokości, ale to nie przeszkadza jej w zdobywaniu kolejnych fanów.

Od dzieciństwa do światła jupiterów

Ewa Błachnio, córka Barbary i Tadeusza, dorastała w Pruszczu Gdańskim. Jej mama była nauczycielką języka rosyjskiego, a ojciec pracował na stoczni. Ewa ukończyła studia z zakresu politologii i dziennikarstwa, zdobywając dyplom aktora dramatu w 2014 roku.

Kariera Ewy rozkwitła jako członkini Kabaretu Limo (2000-2014). W 2015 roku współprowadziła audycję „Poliż temat” w radiu RMF FM. W 2016 roku wzięła udział w 6. edycji „Dancing with the Stars”, gdzie zajęła 5. miejsce z partnerem Jackiem Jeschke.

Od Kabaretu Limo do Twoja twarz brzmi znajomo

Ewa Błachnio stała się ulubienicą widzów dzięki występom w Kabarecie Limo, a potem jako stand-uperka. W 2022 roku artystka wzięła udział w 17. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Ewa Błachnio – choroba czy tylko skecz?

W sieci często szuka się informacji o chorobie Ewy Błachnio. Nie ma jednak powodów do zmartwień – chodzi o popularny skecz z Łukaszem Kaczmarczykiem, w którym artystka grała uczestniczkę programu „Nie tylko Rolnik” z zespołem TAURONA. Ten występ zdobył uznanie publiczności i przyczynił się do jej dalszych sukcesów.

Fot. Marcin Gierasimowicz via Wikipedia, CC BY-SA 3.0Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: