Katarzyna Cichopek – Maciej Kurzajewski. Miłosna historia jak z bajki!

Aleksandra Nabierzyńska

Jak wygląda prawda o relacji Katarzyna Cichopek – Maciej Kurzajewski? Są na językach wszystkich! Co tak naprawdę dzieje się między gwiazdami? Jak zaczęła się ich historia? Wbrew plotkom, nie zawsze wszystko jest tak, jak się wydaje...

katarzyna cichopek maciej kurzajewski

Zaskoczyli nas, jak nikt inny. Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego stał się tematem numer jeden w świecie show-biznesu. Czy jest to tylko chwilowe zauroczenie, czy może coś, co przetrwa próbę czasu? Co na to ich najbliżsi i… była żona prezentera?

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski – prawdziwa historia miłości

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski – to nazwiska, które nadal budzą ciekawość. Ich miłość rozkwitła w niespodziewany sposób. Po zakończeniu małżeństwa z Marcinem Hakielem Katarzyna otworzyła nowy rozdział w swoim życiu. Ten związek zszokował wszystkich, ale jak dowiedzieliśmy się, ta miłość była na tyle silna, że Katarzyna zdecydowała się poprosić o rozwód, nie chcąc dłużej oszukiwać swojego wówczas męża. 

Przy całej tej dramaturgii, Katarzyna mogła liczyć na wsparcie najbliższych, a nawet swojej sędziwej babci.

Czy Cichopek i Kurzajewski planują ślub?

Mówi się, że miłość Katarzyny i Macieja wkroczyła na nowy poziom podczas podróży do Nowego Jorku. Podobno właśnie tam dziennikarz oświadczył się aktorce. Szok, zaskoczenie, ale przede wszystkim radość – tak można opisać reakcję Katarzyny. Czy jest to prawda? Znajomi pary są przekonani, że tak. Rodzina i bliscy są z nich dumni i życzą im wszystkiego najlepszego. Ale czy oznacza to, że szykują się na ślub?

Chociaż zaręczyny nie zostały oficjalnie potwierdzone, z pewnością wiele na to wskazuje. Piękny pierścionek na palcu Katarzyny, który wywołał lawinę pytań na 70-leciu TVP, może być dowodem na to, że ceremonia ślubna jest już w planach. Czyżbyśmy więc do czynienia z najgłośniejszym ślubem ostatnich lat?

Tylko czas pokaże, co przyniesie przyszłość dla tej gwiazdorskiej pary. Na razie plotki o zbliżającym się ślubie tylko podgrzewają atmosferę. Jedno jest pewne, miłość Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego na dobre zagościła w sercach fanów, którzy kibicują temu związkowi.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Katarzyna Cichopek 1.3.2021” via YouTube.com – TYGRYS SYBERYJSKIZobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: