Maciej Kurzajewski – wzrost. Oto co fani zawsze chcieli wiedzieć!

Kaja Nowacka

Wzrost Macieja Kurzajewskiego to temat, który zawsze intrygował fanów sympatycznego prezentera. Przeczytaj i odkryj, ile centymetrów mierzy gwiazda!

maciej kurzajewski w okularach

Jak wysoki jest Maciej Kurzajewski?

Maciej Kurzajewski, znany i lubiany prezenter telewizyjny, może pochwalić się wzrostem 176 cm. Ta informacja na pewno zaspokoi ciekawość wielu fanów!

Niezwykła kariera Macieja Kurzajewskiego

Maciej Kurzajewski rozpoczął swoją karierę dziennikarską, gdy wygrał konkurs na dziennikarzy sportowych Telewizji Polskiej w 1993 roku. Staż pod opieką Włodzimierza Szaranowicza zaowocował długotrwałą współpracą z TVP, ale także z TVN, gdzie współtworzył dział sportowy w 1997 roku.

Kurzajewski, oprócz pracy w telewizji, wystąpił również jako komentator sportowy w grze Skoki narciarskie 2004 oraz przeprowadził wywiad z Adamem Małyszem, który ukazał się jako książka biograficzna w 2004 roku. Maciej prowadził także różnorodne programy telewizyjne, w tym poranne programy, magazyny, teleturnieje i koncerty noworoczne.

Prezenter sportowy zdobył wiele nagród i wyróżnień, w tym trzykrotnie Telekamerę w kategorii „komentator sportowy”. W swojej karierze był również gospodarzem studia olimpijskiego podczas Igrzysk Olimpijskich oraz studio meczowe podczas najważniejszych wydarzeń piłkarskich, m.in. mistrzostw świata i Europy.

Maciej Kurzajewski w czerwcu 2022 roku rozszerzył swoje działania na radio, prowadząc audycje Cztery pory roku i Lato z radiem w Pierwszym Programie Polskiego Radia. To kolejny dowód na wszechstronność tego utalentowanego dziennikarza

Autor zdjęcia: Fryta 73 via wikipedia CCZobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: