Jose Kolekcjoner – majątek. Co wiadomo o jego fortunie?

Kaja Nowacka

Jak bardzo zamożny jest Jose Kolekcjoner? Majątek mężczyzny jest niesamowity! Zobacz, jak polski magnat zgromadził fortunę i na jakie luksusy go stać. Czy to prawda, że w jego kolekcji znajduje się Rolls-Royce Phantom i Lamborghini Aventador SVJ? Dowiedz się!

jose kolekcjoner majątek

Jose Kolekcjoner – majątek i jego ekstrawagancki styl

Kim jest polski milioner? Pod takim pseudonimem znany jest w sieci biznesem Mariusz Olejnik! Majątek Jose Kolekcjonera wydaje się niebagatelny, ale nie znamy jego wysokości. Można tylko domyślać się wartości, obserwując konto na Instagramie, które aż ocieka luksusem. Mężczyzna jest szczególnie dumny ze swojej kolekcji wartościowych aut.

Trudno uwierzyć, że garaż Jose Kolekcjonera może konkurować z luksusowymi salonami samochodowymi! Nie jest tajemnicą, że magnat ma słabość do drogich i szybkich aut. W jego garażu znalazło się miejsce dla Rolls-Royce’a Phantoma, BMW M4 i nawet Lamborghini Aventador SVJ! Jose nie boi się eksponować swoich nabytków, co można zobaczyć na jego profilach w mediach społecznościowych. Oczywiście nie tylko to obejmuje majątek Mariusza Olejnika.

Kim jest Jose Kolekcjoner – człowiek, który buduje imperium z metalu?

Jose Kolekcjoner to nie tylko kolekcjoner samochodów, ale też pomysłodawca i twórca Galerii Figur Stalowych. Wszystko zaczęło się od stolika ze złomu, a teraz w kilku lokalizacjach można podziwiać ponad 80 rzeźb stalowych inspirowanych postaciami z komiksów, filmów i bajek. Ale największe wrażenie robią modele samochodów, które są idealnymi kopiami najdroższych aut na świecie. Tysiące części, miesiące pracy – to wszystko wpływa na spektakularny efekt.

Olejnik dotarł z nimi między innymi do Warszawy (wystawa w Pałacu Kultury i Nauki). Obecnie figury są pokazywane w Zakopanem oraz czeskiej Pradze. To oczywiście nie jedyne przedsięwzięcie milionera!

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „GSF w TVP3” via YouTube.com – Gallery of Steel FiguresZobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: