Monika Olejnik – wykształcenie, które zaskakuje! Jaką uczelnię skoczyła?

Michał Wójtowicz

Czy rzeczywiście wiesz wszystko o Monice Olejnik? Wykształcenie dziennikarki może zaskoczyć nawet jej najwierniejszych fanów. Odkrywamy kulisy edukacyjnej przeszłości naszej ukochanej gwiazdy dziennikarstwa.

monika olejnik wykształcenie

Monika Olejnik – wykształcenie, które zdecydowanie zaskakuje!

Wykształcenie Moniki Olejnik, mistrzyni ciętej riposty, przed którą drżą najważniejsi politycy w kraju, może zaskakiwać. Przyszła dziennikarka ukończyła XLVI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie. Po maturze nie zdecydowała się jednak na dziennikarstwo! Początki edukacyjnej ścieżki Moniki to Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, gdzie zdobyła tytuł magistra inżyniera zootechniki. Może więc nie tylko świetnie prowadzić wywiad, ale też ekspertem jest w kwestiach hodowli zwierząt. To z pewnością zaskakuje!

Oczywiście Monika Olejnik zadbała też o wykształcenie kierunkowe. Jest absolwentką dziennikarskich studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim.

Kim jest Monika Olejnik?

Monika Olejnik to bez wątpienia jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiego dziennikarstwa. Prowokująca, ostra, zawsze trafiająca w celny punkt, Olejnik sprawia, że politycy lękają się jej wywiadów. Wielu z nas zna ją z telewizyjnego programu „Kropka nad i”, ale jest też nieodłączną częścią naszych radiowych poranków.

Monika Olejnik jest nie tylko cenioną dziennikarką, ale również ikoną stylu. Jej wyjątkowe, niepowtarzalne stylizacje często przyciągają oko mediów i fanów. Wielu z nas podziwia jej za odwagę i niepowtarzalny wygląd. Jednak za tą charakterystyczną postacią kryje się jeszcze jedno, niezwykle zaskakujące wykształcenie. Zootechnika? Cóż, Olejnik zawsze potrafi zaskoczyć!

Fot. główna: Ja Fryta via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: