Monika Olejnik – majątek. Jaki jest stan majątkowy słynnej dziennikarki?

Kaja Nowacka

Jak dużo może zarabiać Monika Olejnik? Majątek dziennikarki, to temat, który zawsze budzi zainteresowanie. Ta osobistość medialna nigdy nie zdradziła szczegółów na ten temat, ale na podstawie jej długiej kariery i wpływów można przypuszczać, że jest on znaczący.

monika olejnik majątek

Monika Olejnik – majątek. Jak bogata jest znana dziennikarka?

Majątek Moniki Olejnik, znanej i cenionej w mediach dziennikarki, nie jest podany do informacji publicznej. Mając na uwadze jej długą karierę, można jednak przypuszczać, że jej kontrakt jest dość lukratywny. Magazyn „Forbes” niejednokrotnie umieszczał Monikę na liście najbardziej wpływowych kobiet polskich mediów, co sugeruje, że jej zarobki mogą być wysokie. Ale ile dokładnie? Tego na razie nie wiemy.

O majątku Moniki Olejnik świadczy między innymi mieszkanie w świetnym punkcie Warszawy. Media zwracają także uwagę na wartość jej stylizacji. W szafie dziennikarki nie brakuje ubrań, butów i dodatków od najlepszych projektantów. Do tego dochodzi również samochód o wartości kilkuset tysięcy złotych.

Kim jest Monika Olejnik – ikona polskiego dziennikarstwa?

Chociaż majątek Moniki Olejnik pozostaje niewiadomą, dużo wiadomo o jej osiągnięciach. To urodzona w 1956 roku dziennikarka, znana głównie z audycji radiowych i telewizyjnych. Rozpoczęła pracę w mediach w 1982 roku, pracując w radiowej Trójce aż do 2000 roku. W tym czasie zasłynęła jako dziennikarka polityczna, zawsze dobrze przygotowana i bezkompromisowa.

W latach 2004-2006 prowadziła program „Prosto w oczy” w TVP 1, a od września 2006 roku współpracuje z TVN, gdzie prowadzi program publicystyczny „Kropka nad i” Monika Olejnik to także autorka artykułów w „Gazecie Wyborczej” i współautorka książki „Dwie na jednego”. Została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami, co tylko potwierdza jej znaczący wpływ w świecie mediów.

Fot. główna: Fashion Post via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: