Eminem – majątek. Jak duża jest fortuna gwiazdora?

Michał Wójtowicz

Ile milionów dolarów ma na koncie Eminem? Majątek tego giganta rapu zaskakuje nie tylko liczbami! Zdradzamy, jak wygląda finansowa imperium słynnego rapera – to prawdziwa podróż do świata luksusu!

eminem majątek

Eminem – majątek. Czy wiesz, ile jest wart?

Został oszacowany na około 250 milionów dolarów, majątek Eminema jest więc imponujący. Każdy koncert może przynieść mu od pół miliona do miliona dolarów zysku. Wszystko zależy od sprzedaży biletów. Eminem miał też dom w Rochester Hills w Michigan wart 4,75 miliona dolarów, ale sprzedał go w 2017 roku za 1,9 miliona. Teraz żyje w posiadłości w Clinton, która warta jest około 1,7 miliona dolarów.

Majątek Eminema to nie tylko nieruchomości, ale także luksusowe samochody. W jego bogatej kolekcji znajduje się kilka aut marki Porsche oraz Ferrari. Oprócz tego ma Astona Martina oraz Lamborghini. Muzyk jest także posiadaczem  Forda GT i Audi R8 Spyder. Każdy z nich to skarb o wartości od 130 tysięcy do ponad 600 tysięcy dolarów.

Kim jest ten słynny raper z ogromnym majątkiem?

Marshall Bruce „Eminem” Mathers III, jak brzmi jego pełne imię i nazwisko, to znany na całym świecie raper, producent muzyczny i aktor. Jest laureatem Oscara i piętnastokrotnym zdobywcą Grammy. Eminem to nie tylko twórca dobrze przyjmowanych albumów, ale także artysta, który sprzedał ponad 240 milionów płyt na całym świecie.

Eminem urodził się w Saint Joseph, ale dorastał w Detroit. Jego ojciec zostawił rodzinę, gdy przyszły raper miał zaledwie 1,5 roku, a młody Marshall wychowywał się w skromnych warunkach z matką. Hip-hop zaczął go fascynować już w wieku 14 lat, rapował wtedy pod pseudonimem „M&M”. Międzynarodową sławę zyskał po wydaniu swojego debiutanckiego albumu „The Slim Shady LP” w 1999 roku. 

Dziś Eminem to nie tylko symbol sukcesu, ale także prawdziwy magnat muzyczny z ogromnym majątkiem! Zarabia nie tylko na muzyce swojej, ale również innych. Jest bowiem właścicielem wytwórni muzycznej Shady Records.

Fot. główna: DOD News Features via Wikipedia, CC BY 2.0Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: