Doda i Nergal – co wiemy o ich miłości? Kulisy burzliwej relacji!

Aleksandra Nabierzyńska

Doda i Nergal swego czasu byli na ustach wszystkich. Para zaskoczyła polski świat muzyczny, a ich namiętna miłość i dramatyczne rozstanie przyciągnęły uwagę milionów. Czy znasz całą historię ich burzliwego związku? Jeśli nie, czytaj dalej!

W przemyśle rozrywkowym wiele par zdobywa uwagę mediów, ale niewiele z nich miało taki wpływ na fanów jak Doda i Nergal. Był to związek dwóch zdecydowanie różnych osobowości, które miały na swoim koncie wielkie osiągnięcia muzyczne. A jednak, pomimo znacznych różnic, miłość między nimi kwitła… zanim nie zakończyła się w dramatyczny sposób.

Doda i Nergal. Gdzie zaczęła się ich historia miłości?

Doda i Nergal poznali się dzięki występowi muzyka w programie Kuby Wojewódzkiego. To tam Doda, wokalistka o niebywałym talencie, zwróciła uwagę na Nergala, kontrowersyjnego frontmana zespołu Behemoth. Pierwsza randka? Sushi. Ich relacja szybko nabrała tempa, przyciągając coraz większą uwagę mediów. W końcu królowa pop i książę ciężkiej muzyki zupełnie do siebie nie pasowali! Tak przynajmniej twierdzili fani obojga artystów.

Nie przeszkadzało im jednak ciągłe zainteresowanie paparazzi. Wręcz przeciwnie – mieli sobie wiele do zaoferowania. Przeżywali wiele chwil radości, szczególnie kiedy Nergal pod koniec roku 2009 zdecydował się na to, by oświadczyć się Dodzie. Wszyscy byli zauroczeni tą parą i kibicowali jej zwłaszcza w trakcie największej próby dla ich związku.

Białaczka Nergala – największa próba dla ich związku

Zdiagnozowanie białaczki u Adama Darskiego w 2010 roku była ciosem dla obojga. Doda okazała się prawdziwą wojowniczką, wspierającą ukochanego w walce z chorobą. Zaangażowała się w poszukiwanie dawcy szpiku kostnego, czego efektem była rekordowa liczba potencjalnych dawców. Była to największa próba dla ich związku i wydawało się, że wyszli z niej obronną ręką.

Po pokonaniu białaczki przez Nergala wszyscy liczyli na powrót do normalności. Niestety, trudne doświadczenia miały duży wpływ na ich związek, przez wiele osób uważany za niezniszczalny. Po dwóch latach relacji para przeszła przez bolesne rozstanie. Związek zakończył Nergal… przez telefon.

Końcowe akordy miłości. Dramatyczne rozstanie Dody i Nergala

Rozstanie z Nergalem było dla Dody ogromnym ciosem. W gniewie zniszczyła wiele wspólnych pamiątek, podpalając (!) przy tym część domu. Furia artystki nie oszczędziła wielu przedmiotów należących do Nergala, które Doda wyrzuciła przez balkon. Tak oto zakończyła się jedna z najbardziej obserwowanych miłości polskiego show-biznesu. Doda i Nergal – to połączenie zawsze pozostanie w naszej pamięci jako symbol namiętnej i burzliwej miłości.

Obecnie Doda dystansuje się od byłego narzeczonego. Przez kilkanaście lat, jakie minęły od rozstania z Nergalem, stworzyła kilka relacji. Obecnie jest w związku z Dariuszem Pachutem. W przypadku Adama Darskiego wiadomo jeszcze mniej. Mężczyzna niechętnie dzieli się informacjami o swoim życiu uczuciowym.

Fot. główne: Remigiusz Józefowicz via Wikipedia, CC BY-SA 2.5 PL / Krzysztof Zatycki (Z-studio) via Wikipedia, CC BY-SA 2.5Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: