Can Yaman – wykształcenie i kariera gwiazdora

Kaja Nowacka

Jakie szkoły kończył Can Yaman? Wykształcenie zdobywał w prestiżowych szkołach, osiągając bardzo dobre wyniki. Gdzie się uczył i jaki zawód zdobył przystojny aktor z Turcji? Sprawdź, czego jeszcze o nim nie wiesz!

can yaman wykształcenie

Can Yaman – wykształcenie zaskakuje

Kim jest Can Yaman? Wykształcenie jest dla niego niezmiernie ważne. Uczęszczał do gimnazjum Bilfej Kolej, czyli prywatnej szkoły tureckiej, która słynie z wysokiej jakości edukacji i niezwykle szerokiej oferty programowej. Następnie ukończył włoskie liceum, zdobywając najlepsze noty. W ramach wymiany studenckiej Yaman wyjechał do Stanów Zjednoczonych.  Studiował na Wydziale Prawa Uniwersytetu Yeditepe w Stambule, naukę ukończył w 2012 roku. Can Yaman założył własną firmę prawniczą.

Can Yaman – wykształcenie a praca

Co właściwie robi Can Yaman? Wykształcenie prawnicze oznaczało szereg możliwości, jednak prawdziwą pasją Yamana okazało się aktorstwo. Yaman szybko podbił serca widzów, zwłaszcza kobiecej części, znalazł się również w rankingach najprzystojniejszych mężczyzn świata. 

Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania aktor, Can Yaman robi karierę w show-biznesie. Warto również wspomnieć, że Can Yaman jest także znanym modelem i ambasadorem różnych marek. Jego wygląd fizyczny i styl przyciągają uwagę wielu osób.

Yaman jest obecnie uważany za jednego z najpopularniejszych tureckich aktorów swojego pokolenia. Jego talent, uroda i charyzma otworzyły mu drogę do międzynarodowej sławy.

Fot. główna: Brucruz97 via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: