Antoni Królikowski – wykształcenie. Tego nie wiesz o popularnym aktorze!

Kaja Nowacka

Jaki zawód może wykonywać Antoni Królikowski? Wykształcenie tego aktora dla wielu jest zaskoczeniem. W artykule wyjaśniamy, jak wyglądała ścieżka edukacji tego kontrowersyjnego celebryty.

antoni królikowski wykształcenie

Antoni Królikowski – wykształcenie, które może zaskoczyć

Czy Antoni Królikowski jest absolwentem jakiejś prestiżowej szkoły aktorskiej? Wbrew oczekiwaniom, odpowiedź brzmi „nie”. Jednak wykształcenie Antoniego Królikowskiego ma wiele wspólnego z filmem! Jest absolwentem klasy filmowej XXI Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Warszawie. To jednak nie koniec!

Po liceum Antoni Królikowski postanowił kontynuować naukę, ale zamiast aktorstwa wybrał reżyserię w Warszawskiej Szkole Filmowej. Nie tylko ukończył studia, ale również otrzymał tytuł zawodowy licencjata. Antoni miał już okazję wykorzystać swoje umiejętności w praktyce, reżyserując krótki film promujący galę MMA. 

Antoni Królikowski – kto to jest?

Antoni Królikowski to osoba, którą wielu widzów kojarzy z różnych filmów i seriali. Wizerunek skandalisty zawdzięcza nie tyle swoim rolom, ile kontrowersyjnym decyzjom życiowym. Dramatyczne rozstanie z Joanną Opozdą, z którą ma syna, oraz medialne przepychanki z kobietą to tylko niektóre z sytuacji, które przykuły uwagę mediów.

Antoni Królikowski aktorstwo ma w genach

Antoni Królikowski ma aktorstwo we krwi. Jego rodzice, Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, są dobrze znani z wielu ról telewizyjnych. Również Antoni zdobył szereg ról w popularnych produkcjach, takich jak „Lejdis” czy „Czas honoru”, dzięki czemu stał się rozpoznawalną postacią na małym i dużym ekranie.

Fot. główna: PISF via Wikipedia, CC BY 2.0Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: