Antoni Królikowski – wzrost zaskakuje! Oto prawda o gwiazdorze

Kaja Nowacka

Antoni Królikowski – wzrost tej gwiazdy wzbudza zaciekawienie wśród fanów! Poznajcie prawdziwą wysokość aktora i zagłębcie się w jego fascynującą karierę oraz życie prywatne.

antoni królikowski wzrost

Ile wynosi wzrost Antoniego Królikowskiego?

Antoni Królikowski ma 173 cm wzrostu. Ta informacja z pewnością zaspokoi ciekawość jego fanów, którzy zastanawiali się, jak wysoki jest popularny aktor.

Antoni Królikowski – życiorys pełen sukcesów

Kariera aktorska Antoniego Królikowskiego rozpoczęła się już w wieku czterech lat, kiedy zadebiutował na ekranie w dramacie telewizyjnym „20 lat później”. Aktor występował także w wielu popularnych serialach, takich jak „Wiedźmy”, „Twarzą w twarz” czy „Czas honoru”.

W swojej karierze Królikowski zdobył liczne nagrody i wyróżnienia. Za scenariusz i reżyserię swojej etiudy filmowej „Złote Pióro” otrzymał m.in. nagrodę na VIII Festiwalu Filmów Amatorskich „Filmowe Zwierciadła”. Z kolei za film krótkometrażowy „Noc życia” zdobył wyróżnienie na 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Antoni Królikowski próbował swoich sił także w innych dziedzinach show-biznesu. Uczestniczył w pierwszej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, a także zwyciężył w reality show „Agent – Gwiazdy”. W 2022 roku został włodarzem federacji organizującej galę freak show fight Royal Division.

Życie prywatne aktora nie jest mniej interesujące niż jego kariera. Królikowski był związany z takimi gwiazdami jak Laura Breszka, Katarzyna Sawczuk czy Julia Wieniawa. W sierpniu 2021 poślubił aktorkę Joannę Opozdę, jednak rozstali się w lutym 2022, niedługo przed narodzinami ich syna Vincenta.

Fot. Ja Fryta via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: