Andrea Bocelli – dzieci. Sprawdź, kim są!

Michał Wójtowicz

Anrea Bocelli to słynny tenor, który doskonale łączy muzykę klasyczną z nowoczesną. Wiele emocji wzbudza temat Andrea Bocelli — dzieci. Kim jest potomstwo tego znanego na całym świecie śpiewaka operowego?

Andrea Bocelli – dzieci

Andrea Bocelli – dzieci to temat, który interesuje bardzo wiele osób. Artysta znany jest z wielu sukcesów na polu zawodowym, ale jak sam przyznaje, także prywatnie jest dumny ze swoich osiągnięć. W 1992 ożenił się ze swoją wybranką, Enricą Cenzatti, z którą jednak później się rozwiódł. Śpiewak doczekał się trójki dzieci, z których jest bardzo dumny. Dwóch synów i jedna córka odziedziczyli po znanym ojcu talent muzyczny. Synów dzieli trzy lata różnicy. Co jeszcze wiadomo o dzieciach Andrea Bocelli?

Andrea Bocelli – dzieci

Synowie Andrea Bocelli to Amos i Matteo. Obaj robią karierę w muzyce. Amos jest doskonałym pianistą. Współpracuje z ojcem, akompaniując przy jego koncertach. Poza muzyką starszy syn ma także inne zainteresowania, co potwierdzają studia z inżynierii przestrzennej. Młodszy syn, Matteo Bocelli, śpiewa. Media wciąż porównują go z ojcem, jednak to porównanie wypada bardzo dobrze. Matteo ma ogromny talent. Andrea Bocelli mówi o swoim synu, że wprawdzie technicznie ich głosy się różnią, to jednak mają ze sobą coś wspólnego, a jest tym nastawienie. Według artysty z tym właśnie trzeba się urodzić. Córka artysty przyszła na świat już po jego rozwodzie z pierwszą małżonką. Virginia, bo tak ma na imię, urodziła się w 2012 roku.

Dziewczyna ma obecnie zaledwie 10 lat, ale już stawia pierwsze kroki w świecie muzyki. Pobiera już lekcje gry na pianinie, czym włoski tenor chwali się w mediach społecznościowych. Andrea Bocelli jest bardzo rodzinną osobą. Często spędza czas z najbliższymi i zawsze wspierająco komentuje sukcesy swoich synów. Z pewnością najmłodszą latorośl także czeka kariera muzyczna!

Andrea Bocelli – słynny włoski tenor

Andrea Bocelli to jeden z najlepiej sprzedających się śpiewaków na świecie i jeden z artystów z największą liczbą sprzedanych wydawnictw na świecie. Od 1994 roku gwiazdor nagrał aż piętnaście solowych albumów studyjnych nie tylko z muzyką klasyczną, ale także pop, a także trzy albumy z największymi przebojami i dziewięć oper. Wszystkie albumy sprzedały się w imponującym nakładzie dziewięćdziesięciu milinów egzemplarzy na całym świecie! Z pewnością jest muzykiem, któremu doskonale udaje się łączyć muzykę klasyczną z popularną.

Anrea Bocelli niejednokrotnie dawał wyraz temu, jak bardzo kocha swoje dzieci. Z pewnością mogą one liczyć na jego wsparcie, zarówno jeśli chodzi o kwestie prywatne, jak i zawodowe, związane z karierą muzyczną.

Fot. Główne: Jakub Janecki via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: grudzień 2022

Popularne wpisy: