Vito Bambino – wzrost aktora i piosenkarza zaskakuje! Czytaj więcej!

Aleksandra Nabierzyńska

Wszyscy zastanawiają się, jaki wzrost ma Vito Bambino. To pytanie jest na ustach fanów aktora i piosenkarza. Odkryj więcej o jego karierze w naszym artykule!

vito bambino wzrost

Wzrost Vito Bambino – czy jesteś zaskoczony?

Wzrost Vito Bambino to dokładnie 170 cm. Gwiazda niemieckiego pochodzenia polskiego zdobywa serca fanów zarówno na scenie aktorskiej, jak i muzycznej.

Od teatru do ekranu – odkryj karierę aktorską Vito Bambino!

Vito Bambino, czyli Mateusz Wojciech Dopieralski, zadebiutował na scenie teatralnej w Düsseldorfer Schauspielhaus w 2003 roku. Wystąpił w spektaklach takich jak „Niezwykle smutna księżniczka”, „Nihil novi” czy „Król Maciuś Pierwszy”. W 2012 roku pojawił się na małym ekranie w serialu kryminalnym SOKO Köln. Wkrótce zaczął regularnie pojawiać się w niemieckich produkcjach telewizyjnych oraz kinowych, takich jak „Kobra – oddział specjalny” czy „Fucking Berlin”.

Vito Bambino podbija scenę muzyczną!

Droga muzyczna Vito Bambino rozpoczęła się w 2003 roku. Popularność przyniósł mu utwór „Dom” z zespołem Bitamina. W 2020 roku wydał swój debiutancki album solowy „Poczekalnia”.

W 2021 roku współprowadził audycję radiową „Tłusty Czwartek” w radiowej Czwórce. W sierpniu 2021 wziął udział w akcji promocyjnej „Wszystko mi mówi” Tymbarku, gdzie nagrał teledysk z Sanah, zespołem Kwiat Jabłoni i Arturem Rojkiem.

Fot. Bartosz Bajerski via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: