Travis Scott – wzrost: Poznaj dokładne wymiary słynnego rapera!

Kaja Nowacka

Jaki wzrost ma Travis Scott, jedna z największych gwiazd rapu na świecie? Dowiedz się, czy jego wzrost wpływa na jego osiągnięcia w branży muzycznej.

travis scott wzrost

Travis Scott – wzrost. Ile mierzy gwiazdor rapu?

Travis Scott, amerykański raper i producent muzyczny, ma 178 cm wzrostu. Choć nie należy do najwyższych gwiazd sceny muzycznej, jego kariera i tak imponuje.

Wczesne lata i początki kariery – jak to się zaczęło?

Wczesne lata Travisa Scotta upłynęły w Houston, Teksas, gdzie dorastał w rodzinie Websterów. Wychowywała go babcia, a jego rodzice byli zaangażowani w biznes. Travis uczęszczał do Lawrence E. Elkins High School w Missouri City, a później studiował na Uniwersytecie Teksańskim w San Antonio.

W 2009 roku Travis wraz z Chrisem Holloway’em wydał swoją pierwszą EP–kę jako duet The Graduates na MySpace, a rok później założył formację The Classmates z OG Chess. W 2012 roku podpisał swój pierwszy kontrakt z wytwórnią Epic Records, a później również z wytwórnią Kanye’go Westa – GOOD Music.

Sukces za sukcesem – rozwój kariery Travisa Scotta

Pierwszy mixtape Travisa, „Owl Pharaoh”, ukazał się w 2013 roku. Jego debiutancki album studyjny – „Rodeo” – zawierający singiel „Antidote”, został wydany we wrześniu 2015. W 2016 roku światło dzienne ujrzał drugi album – „Birds in the Trap Sing McKnight”, a w 2018 roku – trzeci album „Astroworld”. W 2017 roku Travis i raper Quavo wydali wspólny album – „Huncho Jack, Jack Huncho”.

Kontrowersje i życie prywatne – poza sceną

W 2021 roku festiwal muzyczny Astroworld Festival zorganizowany przez Travisa Scotta, został przerwany z powodu śmierci 10 osób podczas jego koncertu. Scott otrzymał ogromną krytykę, zarzucano mu brak odpowiedzialności za ochronę uczestników imprezy.

Fot. Frank Schwichtenberg via Wikipedia., CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: