Sarius – wzrost: imponujący czy nie?

Kaja Nowacka

Zastanawiałeś się kiedyś, jak wysoki jest Sarius, gwiazda polskiej sceny hip-hopowej? Poznaj prawdziwy wzrost tego utalentowanego artysty!

sarius z agresywną miną

Wzrost Sariusa – ile naprawdę mierzy?

Wiele osób zastanawia się, jak wysoki jest Sarius. Otóż ten utalentowany polski raper mierzy aż 185 cm!

Sarius – historia kariery i współpraca z innymi artystami

Sarius, czyli Mariusz Golling, to reprezentant częstochowskiej sceny hip-hopowej. Jego debiut nastąpił w 2013 roku, kiedy wydał album „Blisko leży obraz końca”, wyprodukowany przez DJ-a Eproma i wydany nakładem wytwórni Asfalt Records. Współpracował z takimi artystami, jak Hades czy O.S.T.R., do którego często bywa przyrównywany ze względu na swoją osobowość i twórczość.

Sarius opuścił Asfalt Records po wydaniu płyty „I żyli krótko i szczęśliwie” w 2016 roku. Jest członkiem B.O.R oraz właścicielem wytwórni Antihype, w której wydał albumy „Antihype”, „Wszystko co złe”, „Pierwszy dzień po końcu świata” oraz „Antihype 2”.

Sarius walczył również w FAME MMA

Nie tylko muzyka przyciąga uwagę Sariusa. Raper próbował swoich sił także w federacji FAME MMA, co z pewnością zaskoczyło wielu jego fanów.

Zmiany wyglądu Sariusa – od fryzury po tatuaże

Akapit 4: Sarius często zaskakuje swoich fanów zmianami w swoim wyglądzie – od innych fryzur, przez liczne tatuaże, po zapuszczanie zarostu. Porównania nie ominęły nawet postaci takiej jak Jezus Chrystus!

Fot. zrzut ekranu z filmu „Sarius – Wiking (prod. Gibbs)” via YouTube.com – ANTIHYPEZobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: